39 entry daha
  • reikinin en korumasi olan en.

sure belirtmeniz lazim yaparken, ayni zamanda neyden kimi korudugunuzu niyetinizde belirtmeniz gerekir. semboller cizildikce guclendigi icin uzun sure soylemektense kisa sureler belirtmeyi seviyorum ben. sembolu cok kolay, cok guzeldir, cok guclu bir korumadir, cok iyi calisir. her seye ama her seye ve herkese yapilabilir.
    sembolu cizerken karsi tarafin korkularini net bir sekilde gorursunuz, ben goruyorum en azindan. bu da guzel oluyor, yaptiginiz kisiyi taniyorsunuz. ozellikle cocuklara yaparken cok saf olduklari icin gormek mumkun.

7 yasindaki yegenimi korudum, sembolun sekliyle ilgili sekilde anlattim, "simdi bir balonun icine giriyoruz." dedim havaya cizip, simdi biri korksa "korma en balonunun icine gir." diyor, cok tatli.

varliklardan dahi koruyor. gerci varliklara ben "gidin sizinle ugrasmak istemiyorum." dedim en son, evdeki tum kapilari carpip gittiler.

bu sembol ile ilgili diger bir teknik ise ayni zamanda bir kagida cizerek icine bir sey yazip kilitlemek seklinde, kayiplari getiriyor inanilmaz hizli bir sekilde.

en korumasi yapmak icin reikiye uyumlanmak ve en az 2.duzey olmak gerekiyor.

guc sizinle olsun.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap