• bugünkü resmi gazete'de yayınlanan anayasa mahkemesi kararı ile "www.kemal-kilicdaroglu.com" diye bir site açtığını ancak chp'nin başvurusu ile siteye erişimin engellendiğini, buna istinaden "ifade özgürlüğünün engellendiği"ni iddia ederek anayasa mahkemesine başvurduğunu öğrendiğim bir vatandaş.

kim olduğunu bilmiyorum, kendisini ilk kez duyuyorum ancak tahminimce tipik ak troll, misvak mizahı çizgisinde bir site açtığını tahmin ediyorum. (bkz: başvurucunun iddiaları)

--- spoiler ---
    anayasa mahkemesi başvuruyu "açıkça dayanaktan yoksun olması" nedeniyle reddetmiş. tebrikler.
    --- spoiler ---
  • udemy ve youtube üzerinden dijital platformlar hakkında eğitim dersleri paylaşan kişi. udemy'den facebook & instagram reklamcılığı kursunu aldım, faydalandım. yalnız sorulan sorulara cevap vermiyo. öyle bi kötü huyu var.

ek olarak ilgili kursta bazı şeyleri anlatmadan geçmiş. detaylandırma yok.
  • tüm sitelerde ve gruplarda google drive arşvinin bir kısmı veya tamamı paylaşılan internetin yiğit insanı. internet bazılarının drive hesabının yüzü suyu hürmetine dönüyor.
  • udemy'deki müşterilerini dolandırıp topuklamış bir dolandırıcıdır.
  • sosyal medya eğitimleri veren zat.

takipçi nasıl kazanılır paylaşımlar nasıl yapılmalı vs diye eğitimler verirken az önce gördüğüm olayla dumura uğradım.

olay şu biliyorsunuz instagramda son dönemde takipçi kazanmak için yeni trend instagram kullanıcıları tarafından çekiliş sonucu verilecek hediyelerden kazanmak için sizlerden belirli hesabi takip etmeleri isteniyor. bu hesaplardan biri de enes usta'nın hesabı. ergen eğlendiren böyle bir saçmalığa nasıl imza atabilir ya. demekki terzi kendi söküğünü dikemiyormuş. bu yaşanan elim olayı beceriksizlik olarak yorumluyorum ve takibi bırakıyorum.
hesabın var mı? giriş yap