• vade oranları açık ara geride. güle güle enpara
  • kredi kartımı iptal etmişler. bir bakıma iyi oldu. güle güle enpara
  • doviz kuru makas oranı nedeniyle. güle güle enpara
  • ziraat kredi kartından 6 ayda 200 lira para puan kazandım enpara da ise sadece iki sene ile sınırlı olmak koşulu ile senede 100 lira. kredi kartını kullanmanın çok da espirisi yok aslında kampanyalar için kartı yeterli.
  • gecen sene hesapları başka bankaya aktarmıstım. çünkü oranlar o zaman neredeyse kafa kafayaydı. madem oranlar aynı neden türkiye’nin en büyük bankalarından birinde durmasın diye düşünmüştüm o zaman. şimdiyse tüm faturaları vs. diğer bankama aldım. tek avantajı spotifydı benim için, o da ayda 10 lira onun için de değmez bence o da dahil tüm bağımı kopardım artık. ücretsiz eft filan diyenler olacak, çalışan biriyseniz zaten maaş çektiğiniz banka eft ücreti almıyor. bir uygulaması bir de cüzdanda kartı kaldı, yakında onlarda gider.

kendi kendini yaktın bankadan güzeli..
  • kredi kartına istediğin harcamaya faizsiz taksitlendirme güzelliği olan dijital bankacılık
  • abi tam öğrenci işi . diğerleri gibi her eft de faturada adamı sünnet etmeye çalışmıyor !
  • oto yıkamaların arabayı temizlerken koltuk aralarında bulup cebe attığı bozuk para miktarı kadar faiz veren banka.
  • aliexpress alisverislerinde gun ici kuru 5.95 iken alisveris yapip, islem bu kur uzerinden provizyonda gorunurken, provizyon çıkışını mesai bitimi makasin acildigi saatte 6.05 kurdan yansitan banka. 120 tl alisveris yapiyorsun, gece bir bakiyorsun 125 tl olarak yansitmislar ekstreye. 3-5 onemli degil de bu cakallik icin musteri kaybetmeye degmemeliydi bence.
  • vadeli mevduata verdiği komik faiz yüzünden ben de bugün istemeden de olsa bağımı kopardım. elbette bunun sebebi ülke ekonomisindeki genel gidişat, merkezin faiz tavrı vs fakat yukarıda bir arkadaşın da belirttiği gibi önde gelen büyük bankalar aynı faizi veriyorsa enpara’da kalmanın bir anlamı yok.

ücretsiz eft, dijital kampanyaları için 1000 tl bıraktım, şimdilik yeter. henüz bilmeyenlere duyurulur; bkm express uygulaması ile haftasonu ve tatil günlerinde de encard ile ücretsiz karttan karta para transferi yapabilirsiniz. hem de aynı saniyede karşı tarafın kartına yükleniyor.
hesabın var mı? giriş yap