• fotoğraf çekmek gibi bişey lan bu.. fikrinin fotoğrafını çekip, sözlüğe tab ettiriyorsun.. eski entrilerine bakmak da fotoğraf albümü karıştırıyormuş hissi veriyor..
  • "yemek yemek" nasıl mantıklıysa, "yazı yazmak" nasıl normalse, "entry girmek" de o kadar makul bir tabirdir.
    zira "entry" "giriş" demektir ve "giriş girmek" fiilinde bir hata yoktur.
  • şu an yaptığım, fakat çaylak olduğum için kimsenin göremeyeceği eylem.
  • akabinde "ben" butonuna basarak oy durumunu gözleyenlerin de olduğu yüce eylem
  • çaylak userlerin hevesle dakikalarca entery girmek için ugraştıktan sonra en son akıllarına gelen ve son şans olarak yazılan kelime grubudur.
  • kafatasımızın içindeki o büyük bilgi ve tecrübe okyanusundan,uçsuz bucaksız,sonu gözükmeyen ekşi kumsallarına minik çakıl taşları bırakmaktır.
  • bazen aklınıza bir şeyler gelir ve yazmayı çok istersiniz ya da içinizi dökmek istersiniz ama yazacak başlığı bulamazsınız ya işte o zamanlarda bir sıkıntı sarar içinizi, başlık da aklıma gelse keşke entry ile beraber dersiniz.
  • mısır patlatıp yemek nasıl keyif veriyorsa bana tamı tamına aynı hazzı yaşatan şeydir. sormayın, bırakın anlatayım,
    mısır yapma makineleri gibi teknolojik şeyleri boşverin; bir tencere, az yağ ve isteğe bağlı azıcık tuz.

mısırlar benim düşüncelerim, tuzum ve yağım da entrylerimi daha güzel daha iyi sunabilmek için servis etmeden önce yani yolla butonuna basmadan önce kontrol edişlerim.

yağım, tuzum, mısırlarım bir kapta, kapadım ağzını tenceremin, bastım yolla butonuna; bekliyorum...

tencereden ilk patırtılar gelmeye başladı: son oylanan entry leri,
    patırtılar arttı, gülümsüyorum: bu hafta dikkat çeken entry leri,
    kapağı zorlamaya başladılar, bembeyaz mısır patlakları, ne güzel görünüyorlar: en beğenilen entry leri,
    yeme de yanında yat bunların: başucu eserleri
    eh birkaç tanesi yanmış ama: zamanın ötesinde entry leri.

yapanların da yazanların da eline sağlık, böylece gözlerini ve ruhlarını doyuranların da gönüllerine sağlık diyoruz.
    hep birlikte afiyetle yiyoruz.
  • bloğa yazmak/ günlüğüne yazmak'tan çok farklı olan, bir sorumluluğu/avantajı, yeri geldiğinde de yaptırımı olan bir$eydir.

bu sorumluluğu ta$ıyamam diyorsanız buyrun (bkz: blogspot)
  • oylanmıyorsa boşa gidiyormuş gibi gelen eylem.
hesabın var mı? giriş yap