şükela:  tümü | bugün
 • yunanistan'ın batısında adriyatik kıyısında bulunan bölgedir. epirus olarak da bilinir.
 • bir ekşi sözlük yazarı.
 • #48277134 numaralı entry'sinde bir edit yaparak - debe editi :( - 4 günde 4 defa 'dünün en beğenilen entry'leri' içerisinde entry'sinin olduğunu ve buna istinaden bursa'dan bir kadın yazarla yemeğe çıkmak istediğini belirtmiş. üstelik yemekte hesabı da epir ödeyecekmiş. acaba diyorum 1 entry soksa adana'dan, 2 entry soksa ağrı'dan, 3 entry soksa aydın'dan bir kadın yazarla mı yemeğe çıkmak isteyecekti?

  bence peşin hükümlü olmasın. belki yarın da girer debe'ye, dadaşlar onu yemeğe götürür.

  başarılarının devamını dilerim.
 • el nano'nun biraz daha kalitesizi.

  (biraz daha .. peşinde koşanı)

  sözlük sayesinde çiftleşebileceğine inanmasını sağlayan motivasyon kaynağını merak etmemek mümkün değil.

  lan yoksa?
 • aramızda şöyle bir konuşma geçti bilinmesinde yarar var. tahammülsüz bir yazar. söz konusu mesajlar:

  okumus cahil -> epir: (#50115477) birader yatmış mı olması gerekiyor yakışıklı olup olmadıklarını bilebilmesi için. hoş mu şu tanımın? benim de var tanıdığım 1-2 güzel bayan ekşiden ama yatmadık.
  27.03.2015 08:49

  epir -> okumus cahil : biz kızların nicklerini teshir ediyormuyuz en guzel sozluk kızları diye baslıklarda.ben de de 20 den fazla yuzyuze tanıstıgım yazar var sırayla yazayım nicklerini.bu terbiyesizligi yapana da boyle laf cakılır

  sen akrabası falan mısın?ya da avukatı?
  27.03.2015 10:31

  okumus cahil -> epir: - teshir edip de ne yapmış? isim mi vermiş, tel mi vermiş, adres mi vermiş? sadece nick kullanmış ki nicklerde bu yüzden var.

  - kaldıki onlar muhtemelen arkadaşları, tanıdığı insanlar yani saygısızlık etmek için yazmamış. yazdığı entryde de öyle bir hakaret yok.

  - ayrıca bir kadına "orospu" diyen birini uyarmak için akrabası veya avukatı olmak mı gerekiyor. ahlak diye birşey var. ayrıca sen o isimlerden biri değilsin niye o adamları savunuyorsun o zaman. kendinle bari çelişme

  olanı söyliyeyim: sen yakışıklı olmadığın yada o kadının o erkeklerle yattığını düşündüğün (kendi ahlak anlayışına uymadığı) için buna sinirlendin. hakaret etmek ve onu ezmeye çalışmak için faşistçe o entryi girdin. benliğin de dağılmamak için savunma mekanizmanı harekete geçirdiği için hatanı itiraf edemiyorsun.
  27.03.2015 11:29

  epir -> okumus cahil : bir kadına orospu diyen oyle mi? orospu kelimesini nerde kullandıgımı yazarsan o entry yi silerim.ama orospu yazdıgım yeri gosteremezsen senin anan ve de kız kardesin orospudur tamam mı?

  ben soru sordum.bunları penis buyuklugune gore sıralayabilirmisin dedim.bu bir soru.hayır sıralayamam cunku birlikte olmadım cevabı verilebilir en fazla...

  orospu yazdıgım kısmı copy paste istiyorum.yoksa validene copy paste yapıcam
  27.03.2015 11:34

  okumus cahil -> epir: doğru sen gayet masumane bir soru sormuşsun. özür dilerim ben yanlış anladım. en azından savunma mekanizman çalışıyor. bu da bir şey
  27.03.2015 11:59
 • varoş bir troll.

  (bkz: engelle geç)
 • (bkz: #56151062) nolu entrysinden sonra 500 liraya iddiaya girdiğimiz yazar. kendisine ibanımı yolladım ve 250 lira da indirim yaptım. bekliyoruz.
 • (bkz: #63650317)

  adamın hayale bak. milyarlarca dolar serveti olunca victoria secret mankenlerinden harem kurmak. al sana türkiye profili işte. hiç öyle uzun uzadıya araştırmaya gerek yok. sokaklarda, toplu taşımada, iş yerlerinde, gördüğünüz adamların hayali bu işte.
 • #63992213

  bursa ili ile şehrini karıştıran bir yazar. şehir ile kentin neredeyse aynı anlama geldiğinden bihaber.
 • metallica hakkındaki izlemediğim yeni videoları, takip edemediğim yeni haberleri ve bilmediğim bir çok detayı entry'leri sayesinde öğrendiğim yazar. bu konuda hakkını peşinen teslim etmek lazım.