• men are incapable of growth, change and progress. for men self improvement ends at toilet training.

en acımasız gerçeği.
  • kendine hali vakti yerinde ve haliyle de yaşı ilerlemiş erkekler bulan kadınların ortak türküsü.

he canım benim biz de yedik o numaraları
  • erkeklerle bir alıp veremediği yoktur, yalnızca görüş belirtiyordur.
    not: almak-vermek, erkek-kadın falan geçince bi her yere çektim şimdi durumu, çok nahoş.
  • 2 eski sevgilim üzerinden yapacağım genellemeye göre, yanılan kadındır. zira ikisi de ancak 15 yaşına kadar gelişebilmiş, geri kalan 15 yılı aynı seyirde sürdürmüşlerdir. kötülemeyen sözlük erkeklerine de selam ederim, başta 2 kişiyi kastettiğimi söyledim. vurmayın!

zöge: selam ettik, yine yaranamadık anasını satayım. salaklık bende tabi, hep malları buldum. haklısınız olgun sözlük erkekleri.
  • 8 yaşında olgunlaşarak tezini çürüttüğüm kadın.

ilkokul 2. sınıfta güç bela tavlayıp okul çıkışı parkta buluştuğumuz kızların amacının yakalamacılık oynamak olduğunu öğrendiğimde ''yapacağınız işi sikeyim, ben gidiyorum'' tepkisini verdiğim gün olgunlaşmıştım.

ulan tamam çocuğuz falan da bunu okulda zaten oynuyoruz, ne bileyim en azından bir doktorculuk falan oynarız sanmıştım :(((
  • olgunlaşmayı evlilik ve çocuk istemek olarak görenler tarafından yapılan önerme. evet erkek daha geç duruluyor fakat olgunluk sadece bu değil ki. sen hem çocuk gibi tepkiler ver hem erkekler geç olgunlaşıyor de. oldu.
  • her erkek için geçerli olmasa da çoğunluk için doğru bir tespitte bulunmuştur.
  • erkeklerin geç olgunlaştığını görmüş kadınıdır. insanın yaşadığı acıların, insanı büyütmediğini görmüş, yaşın büyük olması olgun olunması gerektiği anlamına gelmediğini de görmüştür. bu kadın karşımıza çıkacak olan insanların olgunluğunun sadece şans meselesi olduğuna inanıp susmuştur.
  • külleyen iftirha efenim yastığımın baş ucumdaki oyuncak ayım yırtılsınki. akdonum yırtılsınki yalandır efenim.
hesabın var mı? giriş yap