• öncelikle ayda bir yapman temiz bir insan olmadığın anlamına geliyor.ikinci olarak ise yeni mi basladin bu işe bilmiyorum ama kıl yönünde alırsan kanamaz aslan.he üçüncü olarak da iyice bokunu çıkardınız sözlük pislik bir hal almaya başladı
    not: entry i kaldırmış
  • zorunda olduğumuzu mu iddia etmiş birisi ki zorunda olmadığımızı söyleme gereği hissetmişsiniz anlamadım. senede iki defa tıraş makinası ile kısaltıyorum usulen.
  • etek traşı mı diyorsunuz?

şaşırdım.

açıklasana bi.
  • hayvan gibi yaşa o zaman orospu çocuğu
  • bir denizaltı filminde denizaltında bulunan doktor, bahriyelilerin bitlenmesi ile alakalı genel temizlik teftişinde, alayı erkek olan mürettebâtın etek altı traşına bakarak şunu söylemişti: "ver şunların da eline birer tüfek, sayımız artsın."
  • doktorlar kesmemenin daha hijyenik olduğunu söylüyorlar zaten. ayrıca gelişmiş batıda umumi çoğunlukla kesilmemesi tercih ediliyor. duşunuzu adam gibi aldıktan sonrası sadece sizi ilgilendirir. bu saçma arap geleneğini devam ettirmeyin.
  • traşı arap geleneği diyenler gördüm ya yuh diyorum. banyoda ortadoğu geleneği , yıkanma kok tırrek.
  • if you cut the bush, the tree looks bigger.

çalıyı keserseniz ağaç daha büyük gözükür.

şimdi gidin ve traş olun pislik herifler.
  • kıllı türk erkeklerinde maymun götü gibi gözükmesine neden olduğu için hak verdiğim şey.
    (bkz: trim)
hesabın var mı? giriş yap