• (bkz: hangi otel)
    (bkz: kim görmüş)*
  • detay vermeme erkeğin işletim sisteminde veri olarak gelir. silmeye kalkarsanız dos çöker alimallah (bkz: command.exe)

eğer bir erkek olarak ayrıntı (tekmil) vermek zorunluluğu olan bir işte çalışıyorsanız s.çtığınızın resminden öte, filmidir. zira istesen de olmuyor, ya da uzun zaman alıyor o dönüşüm. bir nevi kişilik kaybı ayrıntıya girmeye alışmak.
  • duz adam olmalarindan kaynaklaniyor olabilecegi gibi saklamak istedikleri naneler oldugunda da bu hastaliga basvurabilirler.
  • artık yan masadakinin erkek olmadığını düşünüyorum. bir konu en az 15 dakika sürüyor. hayattan soğuttu yeminle.
  • detay almalarını da engelliyor.

ne ee sonuç ee sonuç amına koyayım sus bi dinle ölmezsin ya.
    alla alla.
  • daha çocuk yaşlardan itibaren var bu hastalık, kodlarına böyle işlenmiş demek. arkadaşın 1.sınıfa giden oğlu mesela ne ders yaptıklarını, ne yediğini, gününün nasıl geçtiğini hiç anlatmıyor. sorulursa da tek kelimelik kısa cevaplarla geçiştiriyor. bu çocuğun saklayacak yalanı mı var, genlerine öyle yazılmış işte. kuzenimin anaokuluna giden kızı ise okuldan eve dönüş yolunda dedesinin kafasını şişirecek kadar çok konuşuyor. karnesinde bile konuşmayı çok seviyor yazıyor çocuğun, kuşum benim.
  • doğru hastalıktır. duyu organlarımız bile bu şekilde çalışır. en basitinden insan normalde burnunu görebilir fakat burnumuzu görebiliyor olmak bize faydadan çok zarar verdiği için beyin yavaş yavaş burnu görüş alanından çıkartır.
  • eğer ortada yalan veya gizleyeceklerini hissettikleri bir şey yoksa, kaçınma veya hastalık değildir.

sanırım erkeklerin işin özünü anlatmasının en büyük sebeplerinden biri büyüme ve yetişme çağında yaptıkları hiçbir şeyden sorumlu tutulmamaları, hareket alanlarının daha geniş olması ve el üstünde tutulmalarıdır.

kadınların ise ne zorluklarla büyüdüklerini ve yaptıkları her şeyin bir açıklamasının olması gerektiğini anlatmama gerek yok. hatta kadınlar yalan söyleme ve inandırıcılık konusunda erkeklerden daha iyidirler bu sebepten dolayı.

kısaca alışkanlık diyebiliriz. en başında da diyebilirdim aslında :)
  • kanımca en güzel özellikleridir.
    keşke kadınlar da aksi istenmedikçe hiç detay vermese.
  • “söylediğin her şey birgün aleyhine kullanılacaktır” sözünü benimsemişlerdir
hesabın var mı? giriş yap