şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2454 entry daha
  • denklik kesinlikle olmalı, yani kararsız kezban hatunlardan uzak durmak şart. o tarz bir hatun size hiçbir konuda denk olamaz. bunu da gösterir zaten. sonradan boş entrylerini okursunuz sözlükte, eğlenirsiniz...
  • çakısı olmalı kesin, ayakkabı, silikon tabancası ve üçlü uzatma (5 metre veya daha üstü) ilk aklıma gelenlerden.
  • istemeden vermeli,ikide bir nerdesin dememeli,hediyeler gezmeler istememeli,gece yatıya kalmalı,bakire olmalı,mümkün ise maddi destek çıkmalı evet artık böyle ,gençler rahatı seviyor utanmak filan yok ortalık erkek müsvettesi dolu
  • yks/ygs matematik max 5 net olmalı
    bay yanlış izlemeli
    instagramında min 800 takipçi istiyorum
    arkadaşlarıyla ilişki yarışında olmalı
    kötü hissettiğinde benim de ağzıma sıçabilmeli

var bir hayalimiz...
  • eli yüzü düzgün; dürüst, samimi ve aydın görüşlü olması yeterli benim için.
  • kanaatkar sadakat ve dürüstlük
  • box to box olması benim için kafi.
  • sevdiğini göstersin yeter.
  • enerjik, sınırları olmayan ve spontane yaşamayı seven, dünü düşünmeyen, yarını planlamayan, günü yaşayan hatunlar candır. hayatı anlamlı bir şekilde yaşamayı sağlar. siz de bu kriterleri taşıyorsanız tanışabiliriz bence:))

edit;ekleme
  • ne samimiyetsiz ibnelersiniz lan !

en az %88'iniz "nefes alsın yeter", %10'unuz "nefes almasa da olur" kafasındasınız.
    am-göt-meme üçgeni sizi hipnotize etmek için yeterli.
    hatta ne üçgeni, bir tanesi bile yeterli.

gelmiş burada yok dürüst olsun yeter, yok kanaatkar olsun başka bişey istemem, aydın olsun da götüme benzese de olur diye ikiyüzlülük yapıyor.

yemezler...

edit: sapyoseksuelleri unutmuşumswh @bulka sevmeyen birisi uyardı. %0,5 de onlara verelim xdasd
    edit 2: yüzdelere çok takılan olmuş, değiştirdim. zaten sözlüğün kıymetli yazarları o yüzde 2'lik dilimi oluşturuyorswh
395 entry daha