• kesinlikle tercih edilmemesi gereken teknik servistir.

macbook pro touchbar cihazıma çok az miktarda su sıçradı ve touchbar'ı bozuldu, bilgisayar güvenli modda açılıyordu, anakartta herhangi bir problem yoktu. cihazımı samsun esc servise verdiğimde incelenip benimle görüşme sağlandı ve anakartımda herhangi bir sorun olmadığını sadece touchbar'ın bozuk olduğunu ve yapabilirse düzeltmeye çalışacaklarını söylediler. fakat sonradan ücret için aradıklarında bana anakartın ve topcase'i tamamen değiştireceklerini bildirip 5730 lira ödemem gerektiğini söyledir. detaylı bir bilgi almak istediğimde herhangi bir cevap alamadım ve ısrarla teknik servise bağlanmak istediğimi ve bana detaylı açıklama yapmalarını istememe rağmen bağlamadılar. azarlayan bir üslupla ödüyorsanız bu ücreti ödemek zorundasınız, daha fazla ısrar ettiğim takdirde görüşmeyi sonlandıracağını söylediler. değiştirilen parçalarıda geri verecek misiniz diye sorduğumda hayır biz de kalıyor dediler. ben de bunlara yaptırmamam gerektiğini anladım ve pupa bilişim'e verdim yapılan inceleme sonrasında bana sadece topcase'in değişmesi gerektiğini söyleyip 2630 lira fiyat çıkardılar.

esc samsun resmen çalışan anakartımı değiştirmeye kalkıp benden 3100 lira fazla para almaya çalıştı. belki de anakartın parasını alıp hiç değiştirmeden beni kandırmayı düşünüyorlardı. cihazlarınızı buraya teslim ederken bir kez daha düşünün derim.
  • iphone x cihazımın pilinde ve ekranında sorun vardı. esc ankara servisine gönderdim, ertesi gün cihazın ekran/pili değişmiş ve kargoya verilmişti. mükemmel hizmeti sunan firmaya teşekkürlerimi bir de buradan iletmiş olayım.
  • kapanmıştır.

link
  • apple yetkili teknik servisi, samsun trabzon ve ankara'da ofisleri bulunmakta, başarı ankara teknik servisin 3 günde tamir etmeden sadece sağlam usb kablosunu değiştirdiği, arızalı olan adaptörü ise arızalı şekilde değiştirmeden bana iade ettiği iphone 7 şarj aletimin 1 günde değişimini yaparak takdirimi kazanmış başarılı bulduğum bir yetkili teknik servis.
    esc teknik servis
  • 54 calisaninin isine son veren ve bunu apple yapmis gibi gostermeye calisan yetkisiz servis.
hesabın var mı? giriş yap