• hafıza kartı okuyucusu. can sıkıcı olan şey ise, bundan başka geri isteyebileceğim eşyamın kalmamış olması. çünkü onda kalan eşyalar, onu yeniden görebilmek için en basit bahanelerdendir. o kart okuyucuyu kendisinde unuttuğumu, geri verebileceğini söylediği günden bu yana 1 aydan fazla süre geçti ama ben hala isteyemiyorum. çünkü cihazı geri aldıktan sonra onu bir daha görebilmek için başka bir bahanem kalmayacak. bu bahane benim için onu görebilmek adına bir umut, ama aynı zamanda tek kurşunlu tabanca, şarj edildikten sonra pili çıkarılmış tek patlamalık fotoğraf flaşı, tek kullanımlık bilumum eşya... cihazı geri isteme hakkımı kullansam bir türlü, kullanmasam bir türlü. onu görememek ömür boyu, son defa görüşmek birkaç dakika.

zor durumlar. napayım işte... onda sadece hafıza kartı okuyucumun kalmış olması canımı sıkıyor.

(bkz: seviyorum ulan)
  • kalbim..

öeehh.. şaka lan şaka, neden kalsın eski sevgilide insanın bir şeyi?.. canını sıkacaksa rica eder alırsın zaten.. ama benim de mesela en sevdiğim sweatshirt'üm kalmıştı 35 defa istemek zorunda kaldım geri alıncaya kadar.. allah bilir onu görmek için bahane bulduğumu falan sandığından bu kadar kasmıştır buluşup geri vermek için.. en sonunda evinin önünden aradım "yukardaysan almaya geliyorum" dedim, o günden beri de aramıyorum.. insan büyüdükçe öğreniyor, eskilerle çok muhatap olmamak lazım..
  • dvd koleksiyonunun en gozde filmleri
  • hemen unutulması gereken eşyalardır. ama bazıları o kadar buyuktur kı unutmak daha çok zaman alır.
    (bkz: 47" lcd tv)
    bazılarını yeniden almak için bi dünya iş gerekir.
    (bkz: pasaport)
    birikim olarak emanet ettiğiniz eşyalarda vardır.
    (bkz: altın)
    birikim olarak değil doğrudan şahsa emanet verdiklerinizde olabilir.
    (bkz: para)
    hepsi çok can sıkıcıdır.
    evet ben gerizekalıyım herşeyimi verdim ne istese yapmaya çalıştım ama şimdi kalan eşyalar başımın gözümün sadakası olsun diyip uzak kalmak dışında bişey istemiyorum
    (bkz: ekşi itiraf)
  • vibratörüm. çok istedim ama bir türlü geri alamadım. sonra bıraktım, eğlensin kendi kendine dedim çocukcağız.
  • pahalı ve içeriği sonradan size karşı kullanılabilecek eşyalardır.

sony hd kamera. eski nişanlımda kaldı. bir gün fantezi yaptık. anal seks olayına girecektik.
    kamerayı da tam karşımıza koyduk. bu kameraya doğru domaldı. ben de bunun üzerine
    tüneyerek sokmaya çalıştım. ikimizin de göt delikleri açık bir şekilde gözüküyor.

karının aklına gelse, "bu dandik tavşan'ın kıllı göt deliğidir" diye yuvutu'ya koysa videoyu
    yandık. o'nun değil ama benim yüzüm gözüküyor.

yalamayacaktım göt deliğini...
  • 2005 istanbul konserinde ezilmek pahasına kapılmış megadeth penası*
  • daha kullanılırdı...

(bkz: prezervatif)
  • askere gitmeden evvel kokunuzu unutmamak için istediği giyilmiş atlet. daha askerden dönmeden unutulur o ayrı. insan o atletin akıbetini de merak etmiyor değil. şokellaları falan temizliyorlardır belki
  • kitaplar ve albümler.
hesabın var mı? giriş yap