• hepsini ayrı ayrı özlemek. ayrı ayrı istemek. ulan hep bana mı oluyor bilmiyorum. hepsini ayrı ayrı özlüyor bir arada görmek istiyorum. aynı gün, aynı saatte buluşturup şu özlemlerimi gidermek istiyorum. çok mu ütopik sözlük söyle bakalım.
  • normal değildir. eğer normalse, yenisini almak** normal olmamıştır.
  • yalnızlıktan ileri gelir.
    ha, özlenen belli bir eski sevgili varsa o ayrıdır. sevgidir, aşktır belki... belki de alışkanlıktır, ama kesinlikle özeldir.

oysa özlenen eski sevgililerse, sanırım sadece yanında birilerini istiyor olmaktan ileri gelir. yeni sevgili bulununca geçer o...
  • eski sevgilinin memeleri'ni ozlemektir. ötesi değil.
  • keske hepsi kronolojik sirayla karsimda dizilse diye hayiflanmaktir.

hepsiyle teker teker neden ayrildiginiz ustune 1er dklik konusmalarla en kisa yoldan kisilik analizinizi yapabilirsiniz.
  • hepsiyle tekrar birkac ay ya da belli bir sure beraber olmayi istemek gibi bir seyler. cok arzuluyorum bunu bu gunlerde. hicbirini ayird edemiyorum, diyorum teker teker gelsinler tekrardan.. ve bence bu kesinlikle yalnizliktan.

e napim? (bkz: ben cok yalnizim)
  • yara izine dokunmak gibi... acıtmasa da var, orada.
  • (bkz: afedersiniz de) hepsinin sıfatını domuzlar siksin. ne özleyeceğim allah'ın dingillerini. gelen gideni aratır derler ama bende hep gelen gidenin bir üst modeli oldu. o nedenle zerre kadar özlemedim hiçbirini.
  • daha kötüsü de vardır. eskiden sevgili bile olmayanları özlemek. yanlışlıkla sevmişsindir. ama yanlışlıkla özleyemezsin. özlemek sevmeye benzemez çünkü.
  • hadi sevgiliden severek ayrıldınız derim özlemek insanlıktır duygusallıktır derim de bir de çoğul getirmiş he ulan vay anasını
hesabın var mı? giriş yap