• daha hiçbirinden bir haber gelmedi ancak birinciliği kim göğüsleyecek merak etmiyor da değilim.

iki aday vardı aklımda aslında. ama biri ondan ayrılırsam ülkeden gideceğini söylemişti, içimden "he amk" tepkileri verirken adam sahiden de gitti ya malta'ya. böylelikle aday sayımız bire düşmüş oldu ama ondan da haber yok. eğer evlenirse başlığı hazır;
    (bkz: aldatan sevgilinin evlenmesi)
    (bkz: iki kere aldatan sevgilinin evlenmesi)
  • ben hala sevgilim olduğunu zannederken ve bir hafta güya işlerinin yoğunluğundan dolayı görüşememişken gelip beni evimden alıp yemeğe çıkardı. yemeğin ortasındayken a işte ben de bu görüşemediğimiz haftada evlendim dedi. ben şok! kafamdan aşağı kaynar su mu dökülmedi, gözüm kararıp başım mı dönmedi! restorandan bir hışımla çıkışım ve kuytu bir köşede bağıra çağıra ağlamalarım hatırımda. keşke eski sevgili olup da evlenseydi.
  • ilk ogrendiginizde inanamazsiniz . halbuki bir zamanlar bugunlere ait sana dair planlari vardi. ne cabuk degisti hersey.. sonra farkedersin ki acin asktan degil ,harcadigin zamana aciyorsun ve eger o an hayatinda kiymetli biri varsa iyi ki diyorsun iyi ki senden kurtuldum ;)
  • geçen hafta başıma gelendir hatta ilk aşktır kendisi.
    neyse mutluluklar falan işte bana ne.
    bi tık cız ediyormuş insanın içi anlamsızca onu da deneyimlemiş oldum.
  • melikecim eksik olma 2 kere yaşattın seviyorum seni
  • gelinğiyi asdzfs
  • ilginç bir deneyimdir özellikle çocuğu eline aldığını görünce allah mesut etsin demek gelir içinden
  • nasıl romantiksiniz, nasıl duygulu, nasıl hisli insanlarsınız siz böyle. sevgim kabarıyor her birinize karşı. oysa zaten bu hislerinizi bu dokunaklı, ağlamaklı ve drama queen/king hallerinizi ilişkide gösterseydiniz belki de ayrılmazdınız. ama yoo, siz başka dünyaların insanlarıydınız.

öf, sizin bu dramalarınız bana kanser veriyor. bağırmak istiyorum hepinize: weeeeeaaaaakkk! weak'siniz arkadaşlar. şimdi bir de ne olur ama zayıflık da insana dair bullshitlerini sıkmayınız. canımı sıkmayın beni. survive edemeyeceksiniz, darwin size çok gülecek.
  • tesadüfün tesadüfü bir şekilde düğün fotoğrafını görmemle bugün itibariyle ilk kez başıma gelen olaydır.
    kelimelerle anlatılması zor, garip bir olaydır. geçmişin film şeridi gibi gözlerinizin önünden geçmesine ve arkasından gözlerinizin buğulanmasına ve hatta yaşarmasına sebep olur. manasız belki ama sevmek ya da sevmemekte değildir olay. hayatınızda olmayalı yıllar olmustur; hatta sesini, kokusunu bile unutmuşsunuzdur ama bu ayrı bir şeydir. geçmişte aşık olduğunuz insana gerçek anlamda yaptığınız bir cenaze törenidir belki de..
hesabın var mı? giriş yap