maroia

  • hırçın golcü (270)
  • 584
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

yengeç burcu kadını

yengeç burcu bağlılık hissi ile pek çok kıyafetlerine bağlanır ve onları değiştirmeyi çoğu zaman reddederler. bir kıyafeti uzunca süre kullanır hatta ondan farklı şekilde yararlanmayı da bilirler. yengeç kadınlarının tercihleri kadınsı, nostaljik ve sevimli olacaktır. yengeç kadını hem çocuksuluğu hem de kadınsılığı bir kapta eritmeyi başarır. çantalara özel bir düşkünlüğü vardır. sevdiği renkler canlı renklerdir.
yengeç burcu için moda akıp giden fakat onların fark etmek istemedikleri bir şeydir.

--

balık etli hatları ile tam bir dişidir yengeç kadınları.geniş alınları, küçük gözleri ile efsunlu bir ikili oluşturur. göğüsleri belirgindir, ciltleri hassastır. açık tenlilerdir.

--

evcimen, sıcakkanlı oldukça hoş mizaclı birilerini gördüğünüzde yengeç kadını gelebilir aklınıza. ailelerine ve geleneklerine oldukça bağlıdır, ideal anne denildiğinde yengeç kadını daima bir adım önde olacaktır. o anaç ruhu ile her şeyi çekip çevirmek için yaratılmıştır. eve ait her şey onların ilgisini çeker. duygusal olduğu için çabuk kırılır, bu yüzden çevresinden şefkat bekler. sezgileri kuvvetlidir, başkalarının kendisi hakkında düşündüğü şeyleri çabucak kavrar. kendisi hakkında konuşmayı sevmez ama iyi bir kara gün dostudur. ikili ilişkilerde kıskançlığı ve sadakati bir arada götürür fakat onun için en önemli nokta sevgidir. sevgi olmadan hiçbir ilişkiye başlayamaz. kendisini kötü hissetmek istemez.

devamını okuyayım »
14.03.2013 01:12