• olmayan ihtimaldir. çünkü ortalığa sıçacak kadar dezorganize davranışlar sergileyen alzheimer hastası tek başına hastaneye gelemeyeceği gibi sıçmadan önce etrafta kimse var mı diye de kesemez.
  • gerçek olamayacak kadar düşük bir ihtimaldir. orada o işi yapacak olan bir alzheimer hastası gayet normal bir şeymiş, tuvaletteymiş gibi yapar. etraftan bakıl bakmamalarını umursamaz, gizlemeye çalışmaz ve işini bitirdikten sonra anlaşılmaması için topuklamaz zira bunların hiçbiri aklına gelmez, bunların hiçbirini akıl edemez. dediğim gibi bir alzheimerlıya oraya tuvaletini yapmak çok doğal bir hadise gibi gelir. o yüzden bu cin gibi teyze alzheimer olamaz.
  • oha lan, diğer başlığa yazanların hepsi kabataş yalancısı olmuş asşdflhkaşsfkahşls

lan olm ne gaz adamlarsınız lan. biri aklına gelen bir ihtimali dile getirmiş, adam geliyor "hepiniz kabataş yalancısısınız" diye bağırıyor (muhtemelen entry'yi girerken çığlıklar atıyor, kendi kendine haykırıyor, elleri titriyor, sinirleri boşalıyor veya boşanıyor).

hey dostum, sakin ol. al abi ayakkabı ye.

birincisi: kadının doktoru ekşi sözlük'e gelip rapor göstermedi, bir yazar bir ihtimali dillendirdi sadece.

ikincisi: bu başlığı ben ikinci günün sonunda görüyorum ki ben öteki başlığa da yazmadım. (belki geyiğini yapıp unutmuşumdur diye başlıkta tekrar arattım, ı-ıh, yazmamışım.) yani demem o ki başlığa yazan kaba vicdanlı taş dilli (yahut tam tersi) cehapeli ateist paralel gezici yazarlar burayı görmemiş olabilir.

üçüncüsü: o başlığa yazdıktan sonra bu başlığı (ve hatta senin o had bildiren dehşetli entry'ni) gördüğü zaman buraya gelip itirafçı olmak zorunda değil, "ben bilmeden yaptım çok özür dilerim, ben aslında cumbaşkanımı çok severim, paraleller ve israil ak partiye kumpas kuruyor" demek zorunda değil. utanan utanır, isteyen de o başlıktaki entry'sini siler, sonra daha da isterse gelir burada suçunu itiraf edip ak parti'ye üye olur. neyin heyecanıdır bu?

dördüncüsü: lan olm hala gülüyorum aisdşfhlkaşdfhjaş "kebeteş yelenini etenlerden ferkiniz yök!

sakin olun genç arkadaşlarım (sanki ben çok yaşlıyım, daha askere gitmedim lan), klavyeye abanmadan önce iki defa düşünün. her başlıkta birine kin kusmak zorunda değilsiniz. her başlıkta cinleriniz tepenize çıkıyorsa ctrl+w tuş kombinasyonu inanılmaz bir rahatlama sağlıyor, bu linke tıklayınca da doğru yola girmiş oluyorsunuz. youtube'da "yoga music" diye aratın, açın birini dinleyin. ahmet çakar'ı sakinleştiren müzikler onlar.
  • (bkz: #39364790)'de zamanında alzheimer'in tanımını ve neler olabileceğini yazmakla birlikte bu konu hakkında yorumumu yazayım.

1) alzheimer hastalarının ezici çoğunluğunda karanlık korkusu vardır. bu yüzden koyu renkli elbise pek giyemezler ve hatta karanlık renkli zeminleri bile, sanki su varmış gibi ayakları kaldırarak geçmeye çalışırlar.

2) alzheimer hastası bu kadar sivri zeka düşünemez. en basitinden anahtarın ne işe yaradığını bile unutmaya yol açabilen bu me-lun hastalık bu şark kurnazlığından zerre bıraktırmaz.

3) alzheimer hastası biri ortalığa dışkı bırakabilir, doğru. fakat alzheimer hastalığı her türlü hayat görüşü ve utanma duygusu yitimine yol açtığı için, hasta ortalığa normal sıçma pozisyonunda bırakıverir.

4) onlarca farklı demans hastası görmesek yedireceksiniz bizlere. basbaya bilinçle sıçıyor işte. neyin alzheimer'ı bu?

5) bir sıçma konusundan siyaset malzemesi çıkarmak çok siktiri boktan bir durumdur.
  • bu başlık altında alzheimer hastaları hakkında bilgi veren arkadaşların kaçının gerçekten bir alzheimer'lı hasta gördüğünü düşündüren başlık.
hesabın var mı? giriş yap