• 2011 ocagında satışa çıkacak eti'nin yeni çikolata kategorisi. sanıyorum magnum çikolata tarzı şeyler deneyecek eti.
  • kalıp olarak magnum çikolataya benzeyen, %54 kakao içeren çikolata.
  • bitterdir bu.ve bir çikolataya verilecek son isim bile olamaz bence "karam".şaka mısınız lan?delirdiniz mi yani karam ne abi?gerçi "ece" diye bi çikolata vardı.o buna bin basar.
  • beynim, sloganı olan "bitterin en özel hali" yazısını "bihter'in en özel hali" şeklinde algılamakta ısrarcı. sanırım bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
  • dün süper markette tanıştığım bir kadınla aramda geçen diyaloğa bakılırsa kadınlar bayıldılar bu bittere. özellikle fıstıklısı ve yüzde 70 kakaolusu inanılmaz. ismi komik, tasarımı hoş. yeni gözdem. intense'in üzerine bunu çıkararak eti kesinlikle kendiyle yarışıyor. hatta gideyim de bir parça yiyeyim.
  • tepkilerden sonra ismi "siyahim" olarak değişmiş çikolata, negro'nun ismi de eti afro-american olmuş. geç de olsa ırkçı politikalarını düzelttikleri için eti'yi kutluyoruz. *
  • tadını bilmem -bitter çikolata sevmediğimden olsa gerek- ama sırf ismi ile 10 puanı hakeden çikolatadır. isminde türkçe kullanmaya gösterdiği özenle takdir edilesi olmuş.
  • bir valrhona değil fakat; 70% bitter olanı gayet güzel olan bitter çikolata,

70%lik bitterin içindekiler tablosunda yazan "şeker" 'in glikoz şurubu olmamasını umuyorum.
  • reklamındaki hatun taş. tam benim tip.
hesabın var mı? giriş yap