• o kişi doğduğundan beri osuruyordu, siz sonradan hayatına girdiniz. haddinizi ve yerinizi biliniz.
  • eşi bırak ben arkadaşımın yanında bile yapmam, yapamam. başkasından önce kişinin kendine saygısı olmalı.
  • karşısındaki insana saygısı olmayan kişilerin yaptığı eylemdir. bu kişi eş olmuş olmamış hiç önemli değil.
  • millet ciddi ciddi osurmayı samimiyet sanıyor. eşim benim yanımda bilerek osursa, boşarım.

size bu konuyla ilgili dişçimin söylediği şeyi ileteyim, "boşanmaların en büyük nedenini insanlar ihanet sanır. oysa, ağız kokusudur."

yani, sırf yanında osuruyorsunuz diye eşiniz size dava açsa, donunuza kadar alabilir. ve osurmak övünülecek bir şey değil, tam tersi, iğrençliktir. yok ben illa yanında cayır cayır osurabileceğim biriyle evleneceğim derseniz gidip askerlik arkadaşınızla evlenin. kadınlar da kankalarıyla evlensin. çünkü bir birliktelik nezaket ve saygı üzerine inşaa edilir.
  • benimkisi 3 ay sonra falan başladı. çok üzüldüm cidden. yani 3 ay gizli gizli yapmasına. gaz çıkartmak çok önemli ve wc’de uzun kalanlardan. şimdi komikli hale getirmiş haldeyiz. işaret parmağını çekiyorum ve salıyo, gülüyoz falan

20 aylık evliyiz ve bunlar bence evliliği güzelleştiren detaylar xd
  • 12 ay sonra sicmaya baslar.
  • osurmasında ne yapsın, ameliyatla mı aldırsın.
  • sevgili olmaya başladığımız günden beri yapmasıyla çıtayı yükseltiyorum!

not : dı'lı geçmiş zaman. iyi ki de dı'lı *
  • evlenmeden sevdiceğimle çok daha rahat takıldığımız düşünülünce biz baya rahatız diye düşündürtmüştür...
  • alışırsınıııız,,takmayın.
hesabın var mı? giriş yap