• tebrik ediyorum yazar kardeşim, çok güzel bir noktaya bannah basmışsın.

öte durasıca kızdır.

çello mu? tek taş mı? dedim, tek taş dediydi.

edit; bakmakta fayda var;

(bkz: yargıtayın düğün takıları kararı)
  • taş gibidir, yoksa utanırdı.
  • (bkz: bana ellerini ver)

“sana gönlümü verdim ey nazlı güzel
    seni almazsam gözlerim açık gider

bana ellerini ver hayat seni sevince güzel
    yoluna adadım ömrümü ben gel kaçma güzel”
  • yuvayı yapmak için tuğla niyetine kullanmak için o taşı isteyen dişi kuştur.
  • normal bir istektir. penguenler bile dişisine taş götürüyor yuva kurmak için.

peşin cevap: hee kezban.
  • almayınız beyler. bir kadın gerçekten karşınıza dikilip sizden tektaş istiyorsa ya da bunu ima ediyorsa, almayın ve oradan hızla uzaklaşın. orada saf mutluluk yok. orada yarış var. orada devamlı pazarlık var. orada hastalıklı bir durum var.
  • kafayı yemiş ayol bunlar. mucom da istediydi bir zamanlar evlenme teklifini. aslına bakarsan amaç yüzük.ana muco bile ne zaman evlenme teklifi edeceksin yavrum demişliği vardır! o tek taş bana girdi, 3 yıldır da çıkmadı.
  • (bkz: erkek güzeli sefil bilo) filminde bir teneke tezek götürüyordu. o sahneye gülmek yerine takdir etseydik hayat çok daha farklı olurdu

ilgili sahne
  • farklı dünya görüşünde olduğum kızdır. kim olursa olsun içinden gelmeyen bir hediyeyi nasıl kabul ederim ve yıllarca taşırım
  • üçün birini almadan önce parmağına takmak istediği tek taş olabilir.
    yanlız konuda şöyle bir durum var dünya genelinde 1900lerin başında bu tek taş satış olayı % 5 gibi bir durum evliliklerde. daha çok annenin eski yüzüğü kullanılıyor. sonra 1950lerden sonra nasıl oluyorsa fırlama başlıyor ve şimdi bütün kadınlar tek taşımda tek taşım diyorlar.
    bazen afedersiniz hanımlar ama sokucam ben sana tek taşı merak etme bir he de sen görürsün diyesi geliyor.

yanlız beyler bu tek taş tek başına kalmıyor. küpe kolye ve bileklik olarak devam ediyor benden söylemesi. ona göre bütçe ayırın.

çok zenginseniz zaten tek değil 3 veya 5 lisini talep edebiliyorlar bunu da söyleyeyim.
hesabın var mı? giriş yap