• razıyım.
  • ahlaksızlığın adını başka şeyle süslemeye gerek yok. herkes üniversitedeki erkek hocalar ile kız öğrencilerin arasındaki ilişkiyi hatırlasın.
    hatta örneği de var. prof hoca ile eşi aynı bina da çalışıyorlardı. bizim kızlardan biri hocanın odasına gider, arkadan kapı kitlenirdi. zavallı eşi de duyum alsa da ses etmezdi.
    bizim kız da 50 yaşındaki adam için; boşansa evlenirim derdi. ıyy ki ıy. ciddiyetin gerekli oldugu eğitim kurumunda böyle ise gerisi fasa fiso
  • çokça bulunan abazanlık çeşidi.
    karısını sevip sevmemek, ya da karısı güzel/çirkin meselesi değil daha çok “evlilik” ile kaçan çeşitlilik iştahı yüzündendir.
    sene olmuş 2017, elalem tinder’dan bir günde mala vuruyor, bok vardı evlenicek hissini haizlerdir.
    erkeğin amsalaklığı, kişiliksizliği, bana sorarsanız gerizekalılığıdır. sadece yanlış sebebe bağlamayın, onu yazıyorum.
  • bu başlıktaki kadınları tespit edip"...haklısınız hanımefendi, bazı erkekler böyle, bir kahve içelim konuşalım..." mesajı atıyoruz. oradan yürüyoruz.
    tüm abaza erkekler bu kadınların peşinde sözlükte de öyle.
  • en kötü abazanlıktır.
    bizim ofiste de var böyleleri, evli barklı, çocuklu adamlar, gördükleri genç kızların arkasından maalesef en pis muhabbetleri çeviriyorlar.
    olgunluğun maalesef yaşla başla, evlilikle ilgisi yok.
    önce adam olmak lazım. erkek olarak doğmak kolay, adam olmak zor.
    adam olmak önemli.
  • adına abazanlık demek ne kadar doğru olur emin değilim. ama bu kategoriye giren bir arkadaşım vardı. adamla 15 gün kadar ayni ortamda bulundum. bu sürede sürekli kendi işyerindeki bi hatundan bahsetti, fotoğraflarını facebook hesabını falan ezberletti bana. hatunu ayartmaya çalışıyordu o dönem. bu 15 günlük sürede abartmayım ama 5 defa falan masaj salonuna gitti. beni götürmek için çok ısrar etti ama direndim gitmedim. öyle ballandırarak anlatıyor ki pezevenk gitmemek için ciddi bir irade şart. o da bende yoktu ama nası gitmedim ben de anlamadım.

işin ilginç tarafına gelirsek bu evli arkadaşın facebook, instagram hesabı whatsapp durum güncellemesi vs baştan sona karısıyla beraber verdikleri mutlu aile pozlarıyla dolu.

mutlu aile pozu ile çapkınlık arasında ironik bir bağ var. eşi ve yakın çevreyi uyandırmamak adına yapılan bir çakallık olmalı.
  • edit 2: çok mesaj gelmiş teşekkür için, bu abla bu kadar salladıysa kesinlikle kendinde bir durum var diye dönüp yazılarına baktım, insanlar bu kadar iki yüzlü millete laf sallarken kendilerine bakmazlar. bazı şeyleri yaşadıysanız adam gibi yaşadım dersiniz, korkmazsınız, pişman olabilirsiniz ama en azından yaşadığınızın arkasında durun.

bu başlığa yazan ablanın bugünkü yazısı (bkz: #71118333) maşallah favori üstüne favori yapmışsınız, bu ablanın zamanında yazdığı diğer yazı (bkz: #62521471) "aşk yok, sevgi yok" demiş ve en yakın arkadaşı ile sevişmiş, abaza kim acaba merak ettim.

bu ara, evli abaza varsa, aklı sürekli o işlerde ise seks hayatında sıkıntılar vardır ama birine ilgi duyması, aşık olması, sevmesi ayrı meseledir. evli erkekleri zan altında bırakıp kirletme, sen kendi abazalığına yan...

edit: ekran görüntüsü alın, bu abla kaçar gider görüntü alıp onunla uğraşmayayım.

edit: bacım entry silip kaçmak var mı:))) ekran görüntüsü
  • erkeklerin evrimsel ve hormonal yapısı gereği tohumlama (dölleme) yani türün devamını sağlaması için dürtüsel duygularına yenilmesi sonucu ortaya çıkan durum.tabii kendini geliştirmiş ve dürtülerini kontrol edebilecek medeni seviyeye gelen insanlar için geçerli olmayan durum.ancak bu medeni insanlar bile her ne kadar görmüş geçirmiş bile olsalar bu onların güzel ve hoş bir kadın karşısında etkilenmeyip kayıtsız kalacağı anlamına gelmez.çünkü erkek abazanlığı hiç bir zaman değişmez hormonlar çalıştığı sürece.ama medeni insan bu dürtülerini kontrol etmeyi öğrenir sadece ve abazan gibi saldırmaz karşı cinse veya hemcinsine.

edit:imla
  • edit: alttaki gerizekali moda polisi kezban ,nasil gocunduysa artik, benim nazara inanmama takmis.bak gerizekali abd'de bir suru doktor, bilim adami tanriya inaniyor, batil inanclari da olabilir. bu benim binlerce insanin hayatini kurtadigim gercegini degistirmiyor. bir de beni gormeden killi ortadogu'lu demis ki bambaska. ondan dolayi size kezban diyoruz yavrucum kendini guzelce acik etmissin.

su sozlukte 13 senedir yazarim, kendimden bahsetmeyi sevmem. nazara inanirim bir de mesaj atip yalan soyluyorsun diyorlar. ama yeter. kezbanlar siz haksiniz hem de ikiyizlu. nedeni asagida:

los angeles'da yasiyorum, doktorum, yillik gelir simdi yazmayayim google'dan bakarsiniz. yas 40, hergun egzersiz yapiyorum. tipim ve vucut standartlarin ustunde. amerikalisindan, zencisine, latinosuna kadar yavsamayan kadin kalmadi. esim zaten sarisin guzel bir hatun ihtiyacim yok. isin garibi turkiye'ye gidince turk kadinlar da yavsiyor deli gibi. kadinin birinin annesine tedavi onerdim second opinion olarak, kadin iyi oldu, neyse bana tesekkur mesaji atmis bir de nisanlisindan ayrildigini mesaja sikistirmis. bir baskasinin vegas'da arkasi varmis. ona gidince arayacakmis beni belki slot machine'lerde takilirmisiz.

ulan sizin naziniz iyi erkek gorene kadar. tabi yavsayan kel gobekli olunca kezbanlik yapmak kolay. ama yakisikli erkek gorunce hepinizin dibi dusuyor o nedenle artislik yapmayin burda.
  • evet doğru tespit. bahsedeceğim yere %99 evli bireyler geliyor

ailecek gittiğimiz çocuk oyun parkına, sadece anneler ve çocukları girebiliyor. baba olarak dışarıdan çocuğumuzu seyredebiliyoruz. çocuk annesi ile oynuyor zıplıyor. parkın yüksek yerleri, kaydırakları, tünelleri vs bir çok eğilmeli kalkmalı yerleri var. işte bu tespitteki insan kılıklılar içerideki evli bayanları öyle kesiyor ki. ucu bana deyse kan çıkar orada. evliler ama neye kime göre evliler. herkes kendisinden sorumludur arkadaş.

ben evleneli beri kötü alışkanlıkları bıraktım. iddaa, konusuz filmler, alkol sigara zaten içmiyordum. ulan bırak bakmayı, önümde a.lima domalacak , hayırdır kardeş belin mi ağrıyor derim. imam nikahı kıymışın ve devlet bünyesinde imzanı atmışın evet demişsin. evlilik bu, saygı duyulması gerek. benim gibi babalar muhakak vardır. sizleri selamlıyorum!
hesabın var mı? giriş yap