• grammy'i ne kadar çok hak ettiğini kanıtlayan son albümünden sadece bir parça. kendinizi o kadar rahatlıyor ki emin olun bir kere dinleyince bir kez daha dinlemek isteyeceksiniz
  • "i think i've seen this film before and i didn't like the ending"

bu kadar basit cümlelerin beni vurabileceği aklıma gelmezdi aslında...

şarkının bütünü çok çok güzel sözler, müzik, ikisinin de seslerinin uyumu, verdikleri duygu her şey tam kıvamında. folklore çıkalı kaç ay oldu hala en sevdiğim şarkı hangisi karar veremedim ama bu şarkının yeri başka sanırım veya ben bunu dinleyince daha çok vuruldum exile the long pond studio sessions
  • taylor swift pek dinlemeyen, tamam belki tek bir şarkısını çok çok severek dinleyen`:christmas tree farm :')`, biri olarak bu şarkısına denk geldim ve bütün bedenim yeryüzüne mıhlandı. ağaçtan düşen elma gibi kalakaldım. sözleri insanın ayak parmaklarından saç tellerine kadar devinim ediyor. öyle harika şarkı. -so what am i defending now? -48 tane ağzından salya akan emoji.
  • 2020'de en cok dinlenen sarkilarima girmemesinin tek nedeni albumun gec cikmasi, cok cok guzel bir parca, ve muthis dokunuyor.
  • olmayan aşk acımı açığa çıkaran şarkı. sözleri ile adeta bir başyapıt. özellikle "you're not my homeland anymore, so what am i defending now?" kısmı ayrı bir vurur.
  • bir youtube kanalı.
    popüler şarkıları 90' lar veya 80' ler versiyonu olarak mixleyen bir kanal. başarılı
  • taylor swift’in “şarkı yazarı olmasaydım şarkıcı olmazdım” demesi gibi, bu şarkı olmasaydı asla piyano çalmayı öğrenmeye başlamazdım. içime işledi şarkı, ilk defa bir şarkıda ağlamış da olabilirim birazcık. o gece, sabaha kadar piyano çalıştığımı hatırlıyorum, sırf bu şarkıyı çalma motivasyonuyla, sabah 9-10a kadar uyumadan masanın başında piyano çalıştım ki piyanonun p sine dokunmadım hayatımda, sıfırdan başladım. o çalışmayla da garageband’de çaldım şarkının ilk bölümünü öğlene doğru sonunda. hayatımın en değerli günlerinden biriydi.
    her an dinleyemiyorum, çok değerli bir yeri var bende bu şarkının.
  • böyle şarkı mı yapılır vicdansızlar diyerek dinliyorum, her şeyiyle harika, piyano aşkımı kabartıyor dinledikçe, taylor swift' in söz yazarlığı da tek kelimeyle harika, folklore albümü ile fan kitlesini genişletti ve müzik piyasasında kendine saygıdeğer bir yer edindi, her zaman önemli bir yerdeydi ama ileride dönüp baktığımızda bu tarzı ile hatırlanacak bence. şarkıya dönersek william bowery' nin joe alwyn olduğunu açıkladı taylor swift, ilk verse ve piyano kısımları ona aitmiş, iyi ki yolları kesişmiş de bu şaheseri dinleyebilmişiz. taylor bu adamı kaçırma diye seslenmek istiyorum buradan ve örnek çift ilan ediyorum kendilerini. böyle sağlıklı, birbirlerinin yaratıcılıklarını besleyen ilişkiler az bulunuyor bu dönemde.
  • exile aşkım sen üzülme sen benim favorimsin ben sana aşığım senin değerini bilemediler. grammy seni hak etmedi );
  • grammy ödüllerinde çatır çutur harcanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap