• acep neredeler diye merak edilen elemanlar? oğlum hayırdır lan kavga falan mı ettiniz? hatun mevzuları mı? nedir yani? şurda iki gram sizi izleyip oyun öğreniyor, eğleniyorduk, niye bıraktınız ki? sizin ekşi'de yazar olduğunuz hissi var bende, bu entry'i o sebeple giriyorum. bana cevap verin; nirdesiniz? niye bıraktınız?
    oğlum viper'ı izliyoruz eyvallah da, sizin kadar keyif vermiyor. hem ben ingiliççe bilmiyorum. geri dönün.. tek başına boar'a salınıp unutulmuş vilicır gibiyiz, öldük mk..
  • gayet genç ve tatlı adamlar tarafından yönetilen yutub kanalı.

maç seçimleri güzel, yorumlamak için sahip olmaları gereken bilgi/birikim yerinde, ses tonları ve telaffuzlar hoş.

baya baya izlenir bu.

bir de turnuva düzenleseler de vuruşan cengaverleri izlesek.
  • takipçilerine teşekkür edebilme fırsatını yakalamışken bütçesi dahilinde özel dizayn bir tişörtü çekilişle vermeye çalışan kanal, kanalımız.
    (bkz: eycofcu 500 abone tişört çekilişi)

500 aboneye giderken bizi adım adım takip eden, ilk adımlarımıza şahit olan bir sürü yazar/çaylak dostumuz var. hepinize çok teşekkürler. yolumuza hep beraber devam edeceğiz, turnuva hazırlıklarımız devam ediyor kendinizi iyi hazırlayın *
  • age of empires 4 ile ilgili bir video çekseler ve trailer'ı yorumlasalar ne güzel olur, diye düşündürten youtube kanalı. severek izliyoruz, beğenerek takip ediyoruz...
  • beni lise zamanlarıma götürmüş, yaşayan efsaneyi yaşatmaya devam eden kanal.
    oyunu oynamayı lisede bırakmış olsam da kendilerini izlettiriyorlar.
    ses tonları ve muhabbetleri oldukça güzel. boş zamanlarımda takip ediyorum. seviliyorsunuz.
  • aoe 2 ile ilgili videolar içeren bir youtube kanalı. izleyin izlettirin, baya faydalı videolar var. oyun kanalı budur.
  • kısayolları, kullanımlarını ve önemlerini anlattığımız yeni videomuz yayında, soğutmayın
  • 199 aboneye ulaşan youtube kanalımız. 200. sub olmak herkese nasip olmaz * mesela bir fast castle nasıl yapılır öğrenmek isteyen buyursun.

edit: 200 treni kaçtı, 250'de görüşmek üzere *
  • eysov nikli arkadaş haricindeki yayıncılara sempati duyduğum kanal.
    yukarıda ismi geçen sakallı arkadaş nedense bana yapmacık gelmekte gerek tavırları gerekse konuşmaları... çok fazla ''aynen'' kelimesini kullanmakta belki de o yüzden bilmiyorum.diğer yayıncılara söylecek sözüm yok.tek isteğim eysov'un kadrodan şutlanması... yalnız değilimdir sanırım bu düşüncelerimde.
  • genellikle yaptıkları geyikler saçma derecede uzar ama komik ve tatlıdır goldjazzın tower rush'a cevabı eysov'un falan filanıyla aklımda yer etmeyi başarmışlardır . kendilerini severek takip ediyoruz
    #teamtobi @melihycl
hesabın var mı? giriş yap