• 67.6 milyon tl kazanacak asılında ama başlık 1 karakterle izin vermedi, 0.6 milyon tl o yüzden gitti.

şöyle;

"futbol federasyonu ile 5+2 yıllık sözleşme imzalayan fatih terim’in sözleşmesindeki ayrıntılar ortaya çıktı

a milli takım, adana’daki kuzey irlanda milli maçına çıkmadan 2 saat önce hazırlanan bir basın toplantısıyla, fatih terim 5 + 2 yıl için sözleşme imzalamıştı. imza törenine, “bu sefer gerçek” diyerek giren tff başkanı yıldırım demirören, imzalanacak dosyayı gülümseyerek medyaya göstermişti. o dosya, fatih terim’in görev tanımından, primlerine kadar pek çok çarpıcı ayrıntıyı gözler önüne serdi. sözleşme, “reform” süreci başlatan fatih terim’in görev tanımını, türkiye futbol direktörü sıfatıyla yapıyor."

terim'in milli takımlar teknik direktörlüğünden kazancını anlatan haber.

link:
  • fatih terim 5 senede bir milli takımı yapılandırmaya geliyor. eee sonuç ne ? 5 yıl sonra tekrar yapılandırma. ilk geldiğinde hangi oyuncuyu milli takıma kazandırdı ? söylentilere göre mesut özile forma garantisi vermeyerek milli takıma almadı.

yedek bekleyen emre aşık'ı tekrar çağırır heralde milli takıma.

(bkz: benım güzel ülkem)
  • cidden sunta kafa mantigiyle dusununce ulan o para baska yerlerde harcanamaz mi diyor insan.. daha faydali islerde..

sikicem futbolunuzu da takiminizi da olayina kadar gider bu aga
  • maliyenin fatih terim'in mali beyanlarını yakından takip etmeli. ben şüpheleniyorum burada kesin bir vergi kaçağı olacak, umarım yanılıyorumdur.
  • memleketi ne kadar sevdiğinin göstergesi. gerçekten çok seviyormuş.
  • parası kimsenin cebinden çıkmadığı için kimseye dert olmaması gereken paradır. özerk bir kurum olan tff gelir kalemleri alınan vergiler değildir. milli takım sponsorları, maç yayın gelirleri, stad reklam gelirleri gibi bir çok konudan para kazanırlar. alacağı para çok mu az mı kısmına ise girmiyorum, ülke futbolu olarak başarıya o kadar çok açız ki, avrupa şampiyonasına direkt katılım bile büyük başarı olarak görülecek ve aldığı para hiç gündeme gelmeyecektir.
  • bize sadece hayirli olsun demek dusuyor sanirsam. neden laf ediyim ki simdi adama cok fazla para aliyor diye? ki adam da senin benim gibi ne bileyim muhendis doktor isletmeci vs vs degil. genel olarak normal insanlardan bir farki var ki teknik teknik direktör.
  • fatih terim'in yerine galatasaray'ın başına getirilen mancini'nin yıllık kemiksiz 4,5 milyon avro aldığı yerde fatih terim'in yıllık 3,5 milyon avro'ya hem tff futbol genel direktörlüğü hem de milli takımlar teknik direktörlüğü yapmaya razı olduğunu gösteren haber.
  • milli takımı dünya şampiyonu yapmazsa karşılığında fatih terim'in yassıada'da asılması gereken paradır
  • sözleşmeden sonra terim'in ilk sözleri;

(bkz: aslolan milli takımdır)
43 entry daha
hesabın var mı? giriş yap