şükela:  tümü | bugün
 • dick advocaat denen şahıs artık fenerbahçe spor kulübünün hocası olmadığından yanlış önerme.adam ligi görmüş, takımdaki ortamı görmüş, demiş ki oraya gideceğine şuraya git.ayrıca, lens'in fenerbahçe'ye ffp'den dolayı gelemeyeceği kesin o yüzden böyle boş boş tinerci başlıkları açmayın.
  fenerbahçe'de ffp sıkıntısı olmasa direk fenerbahçe'ye gelir lens, bu da kesin birşeydir.
 • bugün hangi futbolcu son 20 yılda fenerbahçe'de çalışmış herhangi bir teknik direktöre 'fenerbahçe'ye gideyim mi?' diye sorsa alacağı cevap aynıdır.

  aziz yıldırım döneminde fenerbahçe teknik direktörlük yapılması iyice işkenceye dönen bir kulübe dönüştü. bu sebeple de 19 yılda ancak 6 şampiyonluk ve 2 türkiye kupası kazanabildi. futboldaki tüm kupa istatistiklerinde galatasaray'ın gerisine düştü. son iki yıldır da beşiktaş bu adamın döneminden koparabildiğini koparmaya çalışıyor. fb'nin bu uzun dönemli başarısızlığının en büyük sebebi futbol takımının başına geçen her adamın hep ensesinde aziz yıldırım'ın soluğunu hissetmesi. diğer birçok sorun da bundan kaynaklıdır.
 • tiner kokusu gelen baslik.

  bu nasil bi turkce, nasil bir anlatim?
  fb hocasi kim, oyuncusu kim? arkadas anaokul terk galiba ya da tiner etkisinde..

  baslik (bkz: dick advocaat'ın lens'e beşiktaş'ı önermesi) seklinde duzeltilebilir. once yazmayi ogrenelim sonra yine saga sola sallariz.
 • ne kadar da saçma bir durum. zaten advocaat'ın fener'in hocası olduğu nerede görülmüş amk. nereden bilebilir de verdiği tavsiyenin önemi olsun.

  ek: üstüpü filan varken şişeyi gtüne sokma aziz dostum : )
 • fb hocası değil de dick advocaat şeklinde düzeltilmeliymişmiş. çünkü dick advocaat fenerbahçe'de değil yeni malatyaspor'da hocalık yapmaktadır. aksini iddia eden tinercidir.
  inanmayan yeni malatyaspor'un resmi internet sitesinden kontrol etsin: http://easycaptures.com/…loaded/1052/5678563561.jpg
 • hiç bir sorun görmediğim başlık. fb hocası kim, advocaat. adam ne demiş, her aklı başında insanın söyleyeceğini. aklın yolu bir. akıllarını aziz yıldırım'ın almış olduklarının beğenmemesi normal.
 • futbol dünyasının en rasyonel hocalarından birinin oyuncusuna şampiyonlar liginde oynayan bir takıma git demesi durumu, ayrıca dick artık fener'in hocası değil.
 • ali şen başkan iken okocha alıyor diğer nijeryalıyı yabancı kontenjanı dolduğu için alamıyorlar beşiktaşa öneriyorlar o kişi kim mi daniel amokachi, adamın fenerbahçe teknik direktörlüğü bitmiş tavsiye de bulunmasında herhangi bir etik sorun yok.