26755 entry daha
  • rodrigues de geldiyse ayağı fiziği düzgün bir stoper+kolarov(stoperi de kanadı da yedekleyebilir)+ bir forvet transferi haricinde yaz döneminden beklentim kalmamıştır. sadece ligi ve kupayı götürebilecek bir takım oldu bence. sıkıntılı süreçte daha fazlasına gerek yok.

dirar-isla-moses sağ tarafı tamamen götürür. rodrigues-kolarov-hak sol tarafı tamamen götürür. kolarov olmazsa transfer düşünülmeli.

jailson-emre-tolgay-ozan-ekici vs kim varsa ortayı götürür. fejsa-gustavo vs konuşulan transferler olursa ok olmazsa da çok önemli değil.

kaleciler ok zaten 5-6 tane oldular. ama atanın ve tutanın iyi olacak prensibine göre iyi seçimler yapılmalı.

atan kısmında kruse-muriqi-transfer yeterli. serdar-sadık-transfer yeterli.

yeter amk daha ne.
  • aşık olduğum kulüp.

spor kulüplerimize yeni sezonda, tüm branşlarda başarılar dilerim. birbirimizi kızdırabildiğimiz kadar sevebilmeyi de dengede tutabilirsek, rekabet hepimize kazandırır.
  • (#92475169) iğrenç bir sarı rengi var demiş yazar ulan hiç güleceğim yoktu... fenerbahçe nin sarısı kanarya sarısıdır diğer bir kulübün ki gibi çocuk boku sarısı değildir..
  • daha önce yolu galatasaray'dan geçmiş oyuncuları transfer eden takım, serdar aziz, tolga ciğerci,garry mendes rodrigues gibi oyuncuları transfer etmiştir, bir ara papa alioune ndiaye'nin de adı geçmekteydi, sanırım fenerbahçeyi yıllar sonra deplasmanda yenmek adına yapılmış bir plan gibi gelmeye başladı, başka bir açıklaması olamaz.
  • dünyanın en asil renklerine ve formasına (efsane çubuklu) sahip canım sevdam, ulu çınarım, gözyaşım, sevincim, öfkem, kederim, neşem, tebessümüm.
    bu kulübe duyduğum hisleri yazıya dökmek çok zor. isminde beni etkisi alan bir illüzyon olduğunu düşünüyorum. "fenerbahçe" derken tılsımlı, büyük bir şeyden bahsettiğimi hissederim. sarı-lacivert çubukluyu gördüğümde tüylerim diken diken olur hep. armasındaki her ayrıntıda var olan iddialı duruş hayranlık verici.

saraçoğlu'na girdiğimde evime girdiğimde yaşadığım hislerin birebir aynısını yaşarım. sanki diğer 50.000 kişinin hepsi yıllardır dostum, arkadaşım, kardeşim. kendimce de katkıda bulunmaya çalışıyorum her zaman kulübe. sevinmek için sevmemenin ne demek olduğunu bu kulübe duyduğum hisler anlattı bana. tamamen karşılıksız, beklentisiz, saf sevgi.

kötü zamanlardan geçmişte de geçti bu dönemlerde de geçmekte. hepsini atlattı ve daha güçlü kalktı düştüğü yerden. hayatta olduğu gibi burada da önemli olan şey bu: düşmek değil önemli olan, düştüğün yerden kalkmak hem de öncekinden daha güçlü kalkmak. fenerbahçe, kendisini fenerbahçe yapan tüm unsurlarıyla; taraftarı, forması, geçmişi, stadı, camiası, yönetimi, teknik heyeti, artık yavaş yavaş futbolcuları ve diğer tüm sporcularıyla daha güçlü kalkmaya hazır ve muktedir. karaları bağlamaya hiç gerek yok. zira çok verimli bir transfer dönemi geçirmekte. başkanı, hocası, kaptanları ve tüm taraftarları durumun farkında ve bunu düzeltmek için ellerinden geleni gece gündüz demeden yapmaktalar. ben buna eminim. bu senenin başarılı yılların başlangıcı olacağına tüm yüreğimle inanıyorum.

her şeyden bağımsız olarak en önemli gerçek şu: sarı-lacivert çubuklu mahallede oynasa kaldırımda kendisini ölesiye destekleyecek milyonlarca taraftara sahip.
  • teknik direktörlük görevi için riekerink bey'i veya hamza hamzaoğlu'nu tavsiye ederim kendilerine.
    edit: tudor olur. o da olumlu.
  • herkes dalga geçedursun, gs nin zamanında en beğendiği oyuncuları transfer eden takım.

ndiaye gelse kim hayır der ki? taş gibi topçu. garry desen öyle. serdar aziz kötü stoper mi? tolga ciğerci daha 5 kuruş para almamış. bok atmayın.
  • bu sene iyi kadro kuruyor. bence şuana kadar transferin başarılı takımıdır.
    not:gs
  • lan olm bakin gene abartiyorsunuz aldiginiz adamlari.sonra galatasaray sampiyon olunca gelip aglamayin. dogru duzgun transfer yapmadiniz,defans hattiniz bombos, kanat beklereniz gecen sene yerden yere vurdugunuz hak ile dirar.
    ortasaha ortaniz copler karmasi.
    mahserin 4 atlisi dediginiz adamlariniz max kruse alman ligini takip etmiyorum ve adini hic duymadim.
    garry bizim garry yilda 15 mac oynar.
    muriqi iyi topcu ama yedek olarak is yapar buyuk takimlarda.
    moses gecen seneki gibiyse sac bas yolarsiniz.
  • (bkz: #92504153)

fener'in içinde bulunduğu berbat durumu, geçen sene oynayamadığı 2. lig seviyesi futbolu düşününce badou n'diaye ve garry mendes rodrigues çok iyi transferler. bu ikisi bizim lig için her zaman iyi transferler hatta.

fenerbahçe o kötü ekonomik duruma, uefa ile görüşmesi olmasına rağmen bu kadar topçuya verecek parayı nereden buluyor ya da bunların sonunda bir ceza alacak mı almayı bekliyor mu orasını da bilemem ancak bitirdikleri ve adı geçen transferler ile bence bu sene kesinlikle şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmuş olacaklar.

yalnız şunları belirtmeden geçemeyeceğim;

1- tolga ciğerci 5 kuruş para almadı yalanını yazarken kendiniz inanıyor musunuz?
    2- serdar aziz oynarsa iyi stoper de, işte 2 maç oynar birşeyler olur 3 maç kaçırır.

transfer dönemleri bu şekilde kapanırsa, fatih terim şapkadan yine tavşan çıkartmazsa bu sene bence favori fenerbahçe.
27627 entry daha
hesabın var mı? giriş yap