şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
36133 entry daha
 • teknik direktör almayarak doğru yapan kulüp. parasını 1 sene saçma sapan işlere harcamasın borçları temizlesin.

  lig başlayacak. he başlayacak ve coronavirus hiç olmamış gibi kıyasıya şampiyonluk mücadelesi devam edecek değil mi? lig bitti çoktan, oyuncular zoraki oynatılacak ve habire sokağa çıkma yasağı olan ve herkesin eve kapandığı ülkede doğru dürüst takımların antrenman yapmadığı ortamda performanslar nasıl olacak düşündünüz mü hiç? herkes dökülecek, tv'den izlediğiniz maçlar amatör 3. lig kıvamında geçecek. bu rezilliğe hangi sponsor milyon dolarları gömecek sizce? tüm takımlar ellerindeki pahalı oyuncuları çıkartacak çünkü gelecek sene şampiyonlar ligi filan da oynanamayacak.

  bundesliga başladı da ne oldu? al sana muhteşem bayern'in halı saha maçı:
  https://www.youtube.com/…tcxmkzajcys&feature=onebox

  önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak takımların bütçelerinin 40-45 milyon euro'lara düşeceğini ve izleyici oranlarının dibe vuracağını tahmin etmek zor değil.
 • ligin başlamasına 10 gün kalmışken halen teknik direktörü olmayan kulübüm.

  daşşak geçilir de bu kadar geçilmez..

  emre kim ki bu takımın başında? bu adamı bir gün bile sevmedim savunmadım sevmem ve savunmam da. volkan’ın bunun eline koca kulübü oyuncak diye veren başkana da iyi gözle bakmam, ligin başlamasına 10 gün kalmış takımın hala hocası yok, laylaylom iyi hoş güzel de yarın iki maç üst üste sıçarsak ilk 10’a da giremez bu takım ondan sonra hocadan büyük birini arar yemek için bu taraftar haberiniz olsun.

  biz bunlar yesin diye vermedik o paraları kimse kusura bakmasın.
1 entry daha