şükela:  tümü | bugün
28934 entry daha
 • (bkz: vakıfbank)
  (bkz: eczacıbaşı)
 • türkiye'ye spor kulüpleri düzeyinde en büyük kupayı getirmiş kulüptür.
 • fetö gibi terörist oluşumların desteği olmasaydı belki de beşiktaş'ın ardında 3. büyük olarak anılacak olan cinconsporlular gelmiş fenerbahçe'yi küçümsemeye çalışıyor. hileyle hurdayla palazlanan, başarı gelsin de nasıl gelirse gelsin kafasındaki bir camianın en büyük olabilmek için daha çok fırın ekmek yemesi gerek.

  bir de futbolda fenerbahçe'ye başarısız diyor. aç bak bakalım lig tarihine kim ne yapmış ? fenerbahçe hep zirvede. yetmedi mi ? aç geçmişe bak. fenerbahçe'nin verilmeyen şampiyonluklarına bak. siz kumda oynarken bu kulüp beşiktaş ve diğer saygıdeğer köklü izmir takımlarıyla yarışıyordu.

  1 yıl tesadüfen uefa kupasını kazanmakla en büyük olunmuyor.

  diğer branşlardan bahsetmeme gerek dahi yok. siz vergi kaçırırken fenerbahçe hem vergi verip hem de türk sporunun her branşına büyük destekler veriyor. bu sayede olimpiyatları izlerken gururlanıyorsun.

  kekoluğun, çomarlığın, hayt höyt'ün hüküm sürdüğü futbol sektöründe bir dönem başarılı olman seni büyük kulüp yapmaz.

  fenerbahçe hep buradaydı ve hep burada olacak.
 • türkiye'nin en büyük spor camiası olması özelliği ile kudurtandır.
 • yine başlamışlar en büyük spor kulübüyüz demeye :)) kendilerinin 10 sene önce basketbolla zerre alakaları yokken şimdi hepsi kendilerini nba seviyesinde sanıyorlar. voleybolu falan demiyorum bile tarihlerinde 2007'den once futbol dışında hiçbir başarısı olmayan adam galatasaray spor kulubun olduğu yerde en büyük spor kulübü biziz diyor. he canım he git galatasarayın her branşta tarihini araştır sonra şu yalanı söylemeye devam edin zaten inanan da yok ama neyse :)))
 • (bkz: kıskananlar çatlasın)
  2010-11 şampiyonluk öyküsü;
  https://www.youtube.com/watch?v=4wqsok7ldcc
  not: kupa müzede.
 • beşiktaşlıların "en büyük derbi bjk-fb", galatasaraylıların ise "en büyük derbi fb-gs" demesinin nedeni aralarındaki en kabul edilebilir ve alt edilebilir kulüp olmasından dolayıdır. italyanın napolisi, ispanyanın atleticosu, ingilterenin chelseasi tottenhamıdır. sadece lig ikinciliklerine baktığınızda bu loserlığı görebilirsiniz. 5-10 senedir voleybola ve basketbola rakiplerinin 30 katı para harcayıp avrupadaki en yakın rakiplerine bile bu konuda fark attıysan o kupayı "psg and man. city style" ile almış olursun kardeşim. ama bunu görmezden gelip "en büyük spor kulübü biziz" derler. büyüklük bazen kupadır evet mesela arada 100 yıllık hatta daha fazla bi rekabet ve aynı fırsat eşitliği varsa. ama böyle değil işte bazen. ben bir galatasaraylı olarak söylüyorum ki beşiktaşın yıllardır tırnaklarıyla kazıyarak aldığı hentbol şampiyonlukları sizin tüm others kategorisindeki spor dalları kupalarınızdan daha değerlidir.

  neyse, zaten utançtan en büyük futbol kulübü biziz diyemiyorlar artık. yakında spor kulübünü de bırakıp en büyük sivil toplum örgütüyüz olayına dönerler tamamen.
 • eskiden en büyük, kalabalık ve güçlüydü ama aziz yıldırım sonrası artık sadece "en kalabalık taraftar sahibi" camia.
 • fenerbahçeliler kadar diğer takımların bazı ağlak taraftarları ( tabiki saygıdeğer taraftarları da var) bu başlığa yazmaya başladığına göre herkes biliyor demektir.

  gümbür gümbür geliyoruz hem de öyle böyle değil , 2 yıl sonra ligi en az 5 yıl rakipsiz bi şekilde alacak kadar geliyoruz.

  umarım bu karakter ve vizyon düzelmesini diğer türkiye spor klüpleri de takip eder ve ülke olarak bir yerlere gelebiliriz.
2 entry daha