• (bkz: o h a)
    (bkz: ar damarı çatliyeah)

edit: ya demeyim demeyim dedim ama dayanamadım. şu "bize zulüm ettiler, türbanımız vardı devlete girip memur olamadık, okuyamadık, ık, bık" geyiğiniz de sıktı be.

16 yıldır hepimiz tecrübe ediyoruz ki ciddi ciddi geleceği öngörmüş adamlar da sizi devletten uzak tutmaya çalışmışlar. dincinin yönettiği devletin sonuçlarını görüyoruz işte 16 yıldır buyur. mantıksızlıktan mantıksızlık beğen, seç buyur al.
  • (bkz: t a m a m)

düne kadar fetöş hocanızın elini ayağını öpen sizlersiniz, onu bu hale getiren chp öyle mi!

sizin tabirinizle (bkz: buna kargalar güler)

edit: (bkz: cemaat devlete sızmış bunlar kargaları güldürür)
  • (bkz: ne istediler de vermedik)
    (bkz: rabbim de milletim de bizi affetsin)
    (bkz: türkiye bağırsaklarını temizliyor)
    (bkz: buna kargalar bile güler)
    (bkz: zekeriya öz'ün heykeli)
    (bkz: kpss 2010 kopya skandalı)

bu başlıklar uzatılabilir. hepsi de akp döneminde gerçekleşti.
    azıcık utanma duygusu olan insan bu lafları söyleyebilir mi?
  • ışid'e de bir kaç öfkeli genç demişlerdi.

göründüğü gibi, yine bir koruma söz konusu. insan evladına kıyamıyor değil mi mahir bey? ne olursa olsun canından bir parça.
  • af meselesinin niye gündeme getirildiğini açıklayan söz.biz bakmıyoruz o tarafa hadi öpüşün barışın artık.
  • buradan fetöye mağduriyet çıkar mı, bence çıkar. adamlar 40 yıl baskı görmüş canım tabi ki orduya falan sızıp darbe yapacaklar. tanım, yine beyin sıkmış bir mahir ünal beyanıdır. ha fetöye mağduriyet devşirilmeye de çalışılmaktadır, buradan bahçeli'nin cezaevindeki mazlumlarla kimi kastettiğini de anlamış olduk vesselam. nasılsa her boka af getiriyorsunuz, fetöye de al atarsanız şaşırmam.
  • (bkz: ne istediler de vermedik)

baskı yaparak mı verdiniz anlamadım?
  • fetö nün son 15 yılda nasıl palazlandırıldığını anlatmaya gerek yok ancak kendisinin mensubu olduğu zihniyet de mi o baskıda oluşup bu hale geldi? eğer öyleyse yeteri kadar baskı ortamı olmamış demektir. bu zihniyetlerin yeşerip ülkede söz sahibi olmasına müsade edecek kadar rahat bir iklim sağlayan tc cumhuriyeti kurumlarını kınıyorum.
  • acaba baskı denen şey fetö gibi dini örgütlerin, cemaatlerin siyasete bulaşma potansiyelinin farkında olup, bu durumun ülkeyi ne tür felaketlere sürükleyebileceğini 90 sene önce anlayan cumhuriyetin aldığı tedbirler olmasın.

fetönün geldiği nokta cumhuriyetin dinle siyaset arasında çizgi çekme politakasının ne kadar doğru olduğunu kanıtlamıştır sadece, eğer o baskı denen şey olmasaydı çok daha erken tarihlerde bu tür yapıların ihanetiyle karşılaşıp belki de çoktan yıkılmış olacaktı yeni kurulan cumhuriyet.
  • feto sadece harekete gececegi gune kadar olgunlasmayi bekledi. 40 yil boyunca santim santim buyurken, kimi zaman buyumesi gerilerken donemi geldiginde birilerinin sayesinde et pilici gibi palazlandi. sonra da minik, olmamis, ermemis pilicler imha edilirken gercek gurbuz pilicler, o pilicleri besleyenler, su verenler hayatlarini kurtardilar.
hesabın var mı? giriş yap