• son yayınlanan bölümünün uzun olmasıyla birlikte çoğu sahnede beni biraz baymış olan dizi.
    yine de kaliteli, emek verilen, izlenesi bir yapım.
  • 2.sezon ilk bölüm özgünlüğünü bir noktada kaybetmiş sezon havası verdi. 2.bölümde kokusu çıkar,
  • ikinci sezonu ile hiç beğenmediğim bir hale gelmiş dizi. ama tek bir olumlu yanı var. reklamları bu kez halletmişler. ürün yerleştirme yapacaksan böylesi yap işte. ne güzel bir diyalog eklenmiş ufak bir senaryo yazılmış oraya. telefonların reklamını böyle yapabilirsin sen de görmüş oldun.

şunları bir daha yapmayınız lütfen:

-çantaları amarok'a yükleyin. (bkz: swh)
    -ben de brownie yemek istiyorum. (bkz: swh)

gülünç oluyor sonra dizinin ciddiyeti de kayboluyor.
  • duru'nun lirik dans sahnesinde ne yapacağımı nereye bakacağımı şaşırdığım dizi. lirik dansın insanı tribe sokan bir etkisi var ya hani... şiir okunurken de öyle olurum ben acayip utanırım, öyle oldum işte. umarım man canay kariyerine kazık sokar da aynı şeyi bir daha yapamaz.
  • çi’den ilk sezonun verdiği tadı alamadım. ilk sezon telefonu kapatıp izliyordum dikkatim dağılmasın diye ama dün ilk bölümü whatsapp eşliğinde dinledim sadece.
  • evet izledim ve izlerken uyudum. teşekkürler sponsorlar.
  • yeni sezona oldukça çi(ğ) bir giriş yapmış olan dizi. ilerleyen bölümlerde açılmasını umut ediyorum fakat bu uzunlukta, böyle devam ederse sıkıntı büyük...

-spoiler-
    -deniz'in yeni saçları kendisine biraz daha karizma ve gizemli hal katmış, beğendim. uzun saçlı haliyle çok avanak görünüyor idi.
    -berrak iyi oynuyor ama canlandırdığı karakter nereye doğru evriliyor ben de tam anlayamadım ve kötü bir geçiş gördüm. hiç derinlik kalmamış.
    -barda konuştuğu yeni karakter, televizyon programcısı olan adam baya iyi idi. onu umarım daha sık görürüz.
    -duru mide bulandırmaya başladı ciddi anlamda. bir de can'a hitaben "sen gerçekten ruh hastasısın" dediği sahne var ki tepki veremedim. yeni mi anlıyorsun adamın hasta olduğunu geri zekalı?
    -sadık murat kolhan'ı aşk esaretine girmiş ezik bir adam gibi göstermeye çalışmayın daha fazla, adamın ilk sezonun ilk bölümlerindeki bütün karizmasını yavaş yavaş yok ettiniz resmen. biz bu adamı yürüyen karizma olarak görmek istiyoruz sadece.
    -spoiler-
  • 2x1;

--- spoiler ---

o deniz'in halleri neydi öyle, kahkaha attım. koskoca adam aşk acısından bilmem neden ne hallere düştü, ahah.
    sonra gezgin olur yollara düşer o da ne?
    roma'da hayatın anlamını çözmüş, seksi esmer kadın profiliyle karşılaşır, aha hem de türk'tür.

klişeye bak hele. ööeh.

--- spoiler ---
  • "çi" olarak hortamış dizi. ayrıca dün bir izleyeyim deyip de, uyuduğum yapım. ilerlemiyor hikaye. sadece herkes inanılmaz güzel. serenay ilk etapta biraz daha dans çalışmış sanırım, çi'de bayağı fena. serenaycım, bak benden tavsiye; o omuzları indirmen lazım. balerinin omuzları inik olur, sana da söylemişlerdir. berrak tüzünataç her zaman çok acaip güzel buna rağmen o kadar sinir bozucu bir karakteri canlandırıyor ki; izlemekte zorlanıyorum.
  • --- spoiler ---

ayrıca insan içki içerek bu denli derbeder olabilir mi? yıllar boyu alkolik olması lazım
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap