• 120 tl üzerindeki elektrik faturalarına yüzde 12 indirim yaptığını iddia eden flash tv zımbırtısı. berbat ve çok uzun reklamı var.

edit: gerçek kesit izlerken gördüm, yanlış olmasın.
  • reklamının uzunluğu ve reklamdaki teyzelerin oyunculuğunun bombalığıyla on yıl sonranın nostalji klasikleri arasına girmeye aday kart.

altından nasıl bir bomba çıkacak bilemesek de bir flash tv klasiği olarak halayla başlıyor.
  • kokusu ne zaman çıkacak diye beklediğim kart. koskoca kanaldan da böyle bir kolpa beklenmez gerçi ama... o değil meraktan kendim alacağım.
  • gülme krizine girmeme neden olan bir reklama sahip kart. çok uzun bir reklam olmasına rağmen azmedip sonuna kadar bekledim. gerek teyzelerimin şaşıramayışı gerek "indirim her ay olacak değil mi" diye milyonlarca kez sormaları beni benden aldı. gaza geldim, gidip hemen flash kart alacağım.*
  • aşırı komik uzun bir reklamı var. çekildiği mekanlar bakırköy tarafları belli. zaten flash tv stüdyoları da incirli caddesinde, seyranın karşısında.
  • dest-i izdivaç'tan topladıkları teyzelerle çekilip ucuza getirilirken elaleme de "biz bir aileyiz" mesajı vererek düşman çatlatan bir reklama sahip flash tv projesi.
  • reklamına bir kere kazara takıldın mı mümkün değil ayrılamıyorsun.

internet kafelerde counter oynarken kullanılan kulaklıklarla çalışan çağrı merkezi elemanlarının müşteri diyalogları şahane.
  • kanalları zaplarken denk geldiğim kendine esir eden reklamıyla bir pazarlama harikası. * gerek reklamın seslendirilmesi gerek de çekim tekniği olarak reklam sektörüne ders olarak okutulacak cinsten. en son lukoil'de yüzde 5 veriyorlarmış.
  • gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim kart. bu bir düzmece mi yoksa gerçek bir kampanya mı bilemiyorum. yalnız insanı hipnoz eden muhteşem reklamlarla tanıtılıyor bu kart. flash tv ekranlarında bu reklamları ne zaman denk gelsem gözlerimi kapamadan büyük bir zevkle izliyorum.
hesabın var mı? giriş yap