• anladığım kadarıyla müşterilerin kobilerden aldıkları kartlarla alışveriş yaptıklarında indirim kazandıkları, bu kazanımları alışverişte veya (ileride) nakit olarak kullandıkları, kobilerin ise verdikleri indirimlerden hem sisteme hem de müşteriye katkı sağlayarak satışlarını artırmayı planladığı bir üç yönlü kazanç sistemidir. türk merkezlidir. sadece internet üzerinden alışveriş değil sistem üyesi dükkanlardan yapılan alışverişlerde de müşteriler indirim kazanabilir. fikir güzel fakat işe yaraması için yaygınlaşması gerekiyor. zaten her network sisteminde olduğu gibi avantaj sağlayarak yaygınlaşmaya dayalı bir altyapısı var. daha önce bir kaç başarısız network sistemi incelemiştim, başarısız olmalarındaki yegane sebep yurtdışı merkezli olmaları ve türk insanının alışveriş kültürünü tam bilmemeleri diye düşünmüştüm. umarım flexkom un kaderi de diğerlerine benzemez.
  • çok yakın bir arkadaşımın gel seni buraya üye yapalım demesiyle adından haberdar olduğum bir network firması.

olayı nedir diye sordum, o da çok fazla bilgi sahibi olmadığını belli bir miktar para ödeyerek bir paket satın aldığını (altın paket sanırım) ve bulacağı üç kişinin de oraya üye olup alışveriş yapmasıyla para kazanmaya başlayacağını söyledi.

"ya adamlar elini kolunu sallayarak ayda 3000-4000 tl gelir kazanıyorlarmış" gibisinden bir kaç laf etti. üşenmedim siteyi ziyaret ettim.

buyrun başarı öykülerinden bir tanesi, bu arada başarı öykünüzün olması için siyah takım, kırmızı kravat ve kırmızı mendil olmazsa olmazlar içinde.

"flexkom bana ne kazandirdi ?
    ilk ayım da 4,621 tl. toplamında 9 ayda 300,000 tl para kazandırdı ve organizasyonumda 9.000 ‘e yakın ekip arkadaşım oluştu.
    ekibimde binlerce insan ilk ayından itibaren 1.000 tl ve üzeri gelir kazandı. şuanda organizasyonumda aylık 1000 tl ile 40.000 tl. üzeri gelir elde eden ekip arkadaşlarım oluştu. şu anki bulunduğum konumdan çok memnunum bundan sonraki konumlarımı düşünmek ,hayal etmek bile beni inanılmaz heyacanlandırıyor."

güvenililer mi değiller mi bilmem, kimseye de ne yol göstermek ne de gideceği yoldan etmek isterim ama bu tarz işlerde çok dikkatli olmak lazım. zira ortam titan titana
  • üyelik işlemleri için internet üzerinden yatırılan paranın kredi kartı ekstrelerinde "hizmet karşılığı" ibaresi yer alan sistem. ileride doğabilecek hukiki süreçler için peşinen her yolu kapamış adamlar. üyelik sözleşmesi ise tam evlere şenlik. ihtiyatla yaklaşılması gerekilen oluşum.
  • bu devirde kim kimi milyoner yapıyor ağalar beyler? herkesin gözü diğerinin cebinde.

temkinli olun seminerleri iyi dinleyin kafanıza yatarsa buyrun girin... ben bu konuda önyargılı olduğum için iyi dinlemedim (yarısında çıktım) kafama da anlatılan prim oranları yatmadı.
  • lyoness in bi değişik türk versiyonu gibi duran network marketing olayı.
  • bir dostumun önerisi ile bugün karşıyaka'daki toplantılarına katıldığım saadeth zinciri.

buradakilere ek olarak elektrik ile ilgili flex enerji adlı bir saadeth zinciri oluşumu da denemişler.

çok uzun anlatmaya gerek yok,sadece yaptığım william wallacelığı anlatıyorum.

konuşmacı olan anne tarafı sürmeneli baba tarafı yugoslav göçmeni olduğunu iddia eden süleyman isimli genç arkadaş '' bizim patron cengiz ehliz, almanya'da da bu sistemle büyük paralar kazandı. ben mercedes'e biniyom, na bu da anahtarı'' vs dedikten sonra yaklaşık bir saat palavra sıktı.

ben de o esnada telefondan bir google araştırması yaptım,sonuç bu : https://www.google.com.tr/….zwu&fp=11d0fc202b7d7250

konuşma sonunda sorulara izin vereceklerini söylediler, ben kendi adamlarına soru sorduracaklarından emin olduğumdan sözü kestim ve şöyle bir diyaloğu başlattım.

oziwankenozi: ''pardon patronunuz almanyada hangi şirkette çalışmıştı? ''

sülüman: ''ben öyle birşey demedim''

o: ''nasıl demediniz,konuşmanın başında söylediniz.''

s: (surat kıpkırmızı,ses hafiften titriyor) ''haaaa anladım, nexcom'la çalışıyor.''

o:nexcom??? almanya federal bir ülkedir, her eyaletin sistemi farklıdır, hangi eyalette bu?

s: ya işte napcan hangi şehirde olduğunu? nereden bileyim?

o: ben patronlarımın geçmişte nerede çalıştığını bilirim. bu arada google'daki şikayetlerden neden bahsetmiyorsunuz?

s: turkcell hakkında da şikayetler var bla bla

o: turkcell ile sizin müşteri portföyünüz bir değil, saçma bir bahane bu. ben çıkıyorum,size kolay gelsin.

s: (southpark sesssizliği)

arka sıradan bir ses : adam koydu lafı gitti be yaaaa

ah keşke elimde iskoçya bayrağı olacaktı ki nıhahahahhaha

aman diyeyim, bu kadar ucuz numaraları yutmayın. dolandırıcılğın da bir ağırlığı olmalı öyle değil mi? buradan rahmetli selçuk parsadan'ı rahmetle anıyorum nıahahhahaha
  • yeni tarihte türkiyede tutunamayan ve yatırımını avrupaya (bkz: avrupadaki türklere) kaydıran saadet zinciri firması.

[http://zaman-online.de/…cengiz-ehliz-saadet-zinciri http://zaman-online.de/…cengiz-ehliz-saadet-zinciri]
  • tanju çolak da dahil olmak üzere birçok kişinin dava açtığı saadet zincirimsi şey.

şu bizim millet hala anlayamadı bu işi. biri sana gelip 'ayda 20-30 bin lira kazanacaksın' diyorsa, yapman gereken şey götünle gülüp 'yav he he' deyip ortamı terk etmek. kim kazanmış lan yata yata 20-30 bin lira?
  • tanju çolak açtığı davayı kazanıp icra işlemine başlamak için adreslerine gidildiğinde kapı duvar olan zengin etme aracı.
  • eski bir haber ancak son titan bukucu dincer kokce tarafindan yapilan haberde bu olusumun sonlanip wee company adiyla tekrar ortaya ciktiklarindan bahsedilmis.

muhtemelen yine ayni insanlar uye olacaktir veya olmuslardir.
hesabın var mı? giriş yap