• camı çatlayan ipad2 için şirketçe sürekli çalıştığımız servis 250 $'lık fiyat verince webden yaptığım araştırma ile burayı buldum. ipad'i gönderdik. ipad'i teslim aldıklarında servis aşamalarını izleyebileceğimiz bir web linki gönderdiler. oradan yazışabildik cihaz ve sorunlar ile ilgili. aşamaları gördüm. cihazı da 2 günde tamir edip yeni cam takıp gıcır gıcır teslim ettiler. ayrıca 160 tl'lik bir fatura çıkardılar. ben memnun kaldım. tavsiye ediyorum.
  • bulunması güç parçaları anında temin edip hızlıca kargolayan arkadaşlar. aylardır bulamadığım pil kapağını 24 saat dolmadan adresime ulaştırmaları göz doldurdu.
    şiddetle tavsiye edilir.
  • ikidir benden para almıyorlar. telefonum şarj almıyordu soketi temizlediler yetmedi kulaklık jackini de temizlediler para almadılar. bugün de sim kart soketini çıkartmak istediğimde sıkıştığından çıkmıyordu. atladım yanlarına gittim. hemencecik hallettiler bu sefer kararlıydım para verecektim yine almadılar:(
  • ön cam değişimi için iş yerlerine kadar gittim zili çalıp kapının açılmasını bekliyorsunuz güvenlik için olduğu anlaşılıyor belkide aile apartmanıdır bilmiyorum üst katta karşılamada bir arkadaşa telefonu gösterdikten sonra benden telefonu bırakmamı ve ekran şifresini söylemem gerektiğini söyledi kardeşim bu devirde hayatın cep telefonunda aktığı söylenebilirken bu özel bilgiye neden ihtiyaç duyduklarını sorunca deneme testi yapacaklarını söylediler bende şifreyi vermem gerektiğini söyleseydiniz ya başta buraya kadar yormasaydınız diyip çıktım ha işleri nasıldır görmedim illa giderim diyorsanız telefonu sıfırlayıp gitmekte fayda var kapıdaki güvenliğin özel hayatın gizliliğine parelel olmadığını düşündüğüm bir firma olmuş diyebilirim size niye güvenelim kardeşim diye de sormak istiyorum ?
  • kesinlikle uzak durun !!!. bende kurumsal firmadır yanılgısına kapılıp telefonumun ön camını değiştirtme gafletine kapıldım. telefon tamircisi bir arkadaşım vardı kameranın büyük ihtimal değişmesi gerekmez demişti çünkü kamera çalışıyordu. tamirat sürecinde ön kameranında değişmesi gerekiyor denildi. profesyonellerdir sonuçta deyip onay verdim fiyat bilgisi aldım değiştirilen parçanın atılmamasını parçayı alıcağımı söyledim. sonuç şu şekilde parçayı vermediler, söyledikleri fiyatda kdv dahil değilmiş saçma sapan bir fiyat istendi ve 2 gün sonra home tuşum çalışmaz olduuuu. şahane dimi
  • tam bir sene evvel iphone 7 telefonum için batarya değişimi yaptırdım, memnun kaldım onda bir sorun yok ama tam bir senedir pil sağlığım %100 görünüyor. pil sağlığını doğru göstermediğini düşünüyorum.

magsafe 2 adaptörümün kablosu için değişim talep ettim. bu sefer şehir dışında olduğum için ürünü kargolamak durumunda kaldım. kabloyu güzel bir şekilde değiştirmişler ben memnun kaldım doğrusu. kargo ile ilgili de bir sorun yaşamadım bana kargolarlarken çok güzel paketlemişlerdi. süreç boyunca da bilgilendirmeleri artı puan oldu.
  • eşimin 6s plus’ının ekranını kırmasıyla başlayan, “iyi servis” arayışım esnasında google’da tesadüfen karşıma çıkan internet siteleri vasıtasıyla ulaştığım iyi servistir.

haklarında internette olumsuz yorum olmamasına rağmen binbir araştırmayla korkarak gittim fakat içeri girdiğim anda beklemediğim bir profesyonellikle karşılaştım.

apple’da şu an 1200 tl olan ekran değişimi yerine, mucidi oldukları ön cam değişimi sayesinde hem asıl işlevi gören, renkleri veren orijinal ekranı korumuş oldum hem de telefonum çok çok daha uygun bir fiyata onarılmış oldu.

not: onarım sonrası hediye olarak ekran koruyucu da takmışlar. canım fotoparca :)
  • araştırmadan bu arkadaşlara güvenerek iphone cihazımı gönderdim ve 20 gün civarı arıza tespitinde kaldı, tamam olsun sorun değil.

ondan sonra başka bir şey demeden sizin cihazı onaramıyoruz diyerek karşı ödemeli olarak kargoya vermişler hemen.

sen apple yetkili servisi değilsin ki kardeşim, cihaz daha önce açıldı diye onarım yapmıyorlarmış. iyi de zaten gönderirken söyledik bunu, sadece basit ekran, pil değişimi gibi tamiratlar yapıp uğraşmak zorunda kalmadan para kazanma derdindelermiş.

telefon açılmıyor diye not yazıyorum, adam bana diyor ki telefon acilmadigindan arıza tesbiti yapılamadı. arıza o zaten açılmıyor iste.

gönderirken 35 lira kargo parası verdik, ürüne zarar gelmesin diye 10 tl havalı poşete koyduk, 15 lira da gelince kargo parası verdik. 3 hafta da cihazdan ayrı kaldık. yani sadece telefon gezmeye çıksın diye 60 lira boşa gitti.

cihazı tamamen açarak vidalarını falan değiştirip sabitleyeceklerdi, soketleri takarak en son ekranı yapıştırıp tertemiz yapacaklardı ama uğraşmak istemediler.

çünkü pil değiştirmek daha karlı.

bence araştırın ve buraya göndermeden iyi düşünün.
  • 1 seneyi geçkin süredir iphone 6s cihazımda fppro pillerini kullanmaktayım. şarj %15-10'ların altına düştüğünde cihaz inanılmaz kasıyor. cpu dasherx adlı uygulamadan clock hızına baktığımda 100 mhz değerini gördüm. pil dışında da bir çok cihazımı tamir ettiler ancak pil yönünden pek memnun kaldığımı söyleyemem.
    not: pili değiştirildiğinden beri sağlık %100 görünmekte coconut battery ile doğrulandı.
  • iyi ki bulmuşum dediğim telefon tamircisi.camı kırılan i phone'umu resmen sıfırmış gibi ,cillop gibi hemde çok uygun fiyata yaptılar.ön mikrofonda değişti.başta korkuyordum yahu netten buldum ellerinde kalır mı telefon diye ama korktugum olmadı çok şükür:)
hesabın var mı? giriş yap