şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ücretsiz dogecoin veren musluklardan en popüleri.

  multiply doge oynayarak gün 5000 6000 doge kazanabilir hatta 3 e 4 e katlayabiliyorsunuz. tabi biraz alıştırma yapmak lazım. (günlük 15.000 doge kazanıyorum oran olarak hep 2 katını oynuyorum.)

  refli: http://freedoge.co.in/?r=7015

  önceden edit: -!- maksat eğlence coinlerle vakit geçirmece olayımız para kazanma değil -!-
 • coinmarketcap'da 38. sırada yer alan dogecoin'i kazanma sitesi. gelecek iki yılda dogecoin nerelerde olur bilinmez ama böyle havadan kazanıp bir kenara atmanında kimseye zararı olmaz.
 • link referans içerir. dogecoin için bir musluk site. şu an btc musluklara göre çok daha ulaşılabilir ihtimaller sunuyor. en azından biraz şans yardımı ile makul bir sürenin sonunda kendi cüzdanınıza birşeyler aktarabilirsiniz.
  bu musluklardan gelenleri maddi bir kazanç olarak görmemek lazım. sadece sürece dair birşeyler öğrenmemize katkıda bulunuyor. yarın birgün dogecoin de misli misli katlanırsa işler değişebilir tabi.
 • daha yeni olan bir musluk sitesi çekim için gereken tutar çok uçuk değil şimdilik.
  referanslarla kazanç artıyor ve sizde benim gibi referanslarınıza kar dağıtımı yaparsanız ufakta olsa kazanırsınız.

  referans linki
  http://freedoge.co.in/?r=1468138

  referans olmayan link
  https://freedoge.co.in/
 • http://freedoge.co.in/?r=1419209

  vaktiyle 1000 er 2000 er kazananların yakında parayı vuracağı dogecoin sitesi.

  şu anda tek tıklamaya 0.10 doge veriyor. ancak bunda multply kısmında kazanmak zor değil.

  zamanında 100.000 doge filan yapmış olsak kısa bir vadede tatlı bir para edebilirdi. çok geç de değil aslında.
 • güvenilirliğini kanıtlamış olan freebit.co.in sitesinin ekibinin yaptığı bir diğer faucet sitesi. freebit.co.in ile ilgili olan tecrübelerimi anlatmıştım şurada (bkz: #73078377).
  gelecekte değerleneceğini düşünürseniz ve kenarda dursun, ufak ufak biriktireyim derseniz de üye olmak isterseniz refli link

  üye olurken dogecoin cüzdan adresi istiyor. https://dogechain.info/ buradan cüzdan oluşturabilirsiniz. henüz çekecek kadar biriktiremedim ama çekmek isteyince türk borsalarından sadece koineks.comda işlem görüyor sanırım.
 • ödemelerini mutlaka yapan bir sitedir; saat başı belli miktarlarda hatta belirlenen rakamlardan birini tutturursanız 14.765.93 dogecoin veren site.

  refli link

  refsiz link
 • şu sıralar 1,5 milyar dolara yaklaşan piyasa değerine sahip olan ve mevcut fiyatı ile (1 doge = 0,012$)yatırım yapmak isteyenleri çok zorlamayacak alt coinlerden doge yi aynı freebitco.in'deki sistemle ücretsiz veren ve bence piyasadaki en güvenilir faucet sitelerinden biridir. sitede freebitco.in dekine benzer olarak referans geliri yine her roll için %50 olarak belirlenmiş fakat herhangi bir faiz kazancı ya da referansınızın multiply doge yaparak yatıracağı para üzerinden bir kazanç vermiyor. şu an her roll'da 0,06 doge veriyor ve bu rakam üst sınırda 12,230 olarak belirlenmiş ( 150$). siteden kazanacağınız dogeleri çekmek için minimum miktar 100 doge ve işlem ücreti birçok coine göre çok cüzi... sadece 1 doge. çekiliş opsiyonu veya her roll da ödül puan kazanma uygulaması henüz yok, fakat ücretsiz doge kazanmak isteyenler için piyasada daha iyisine henüz rastlamadım. multiply kısmında bazı konfigürasyonlar kullanarak tüm birikimlerinizi riske etmeden kazanma şansınız yüksek (ben denedim, başardım). ilgilenen varsa buradan üye olabilir. sorusu olan varsa da yardımcı olurum.
 • öncelikle şuradan bir cüzdan oluşturmak gerekiyor. yoksa üye olamıyorsunuz. my.dogechain.info

  sonrasında buradaki adresi üye olurken kullanacaksınız. şu an multiply kısmı var ama bence oynamaya değmez. saat başı 0.06 kazanıyorsunuz çevirmelerden. multiply için de en az 0.011 ile oynanıyor. kazanırsan iyi de kaybedersen deli olursun. :)

  günde 15 kere çevirseniz, 0.9 gibi güzel bir kazancı olmuş oluyor. haliyle ayda 27 doge'niz olur. elbette bu dogelerle köşeyi döneyim hesabı yapmayın. biriksin. zevkine oynadığınız şey 5 yıl sonra size ev aldırır mı? bilinmez :)

  bütün gün bilgisayarın başında olduğum için sesli uyarı özelliğini de açıyorum. tık tık.

  ref.li link vermek adettir biliyorsunuz. ben de birine tıkladım girdim. [http://freedoge.co.in/?r=1787891 http://freedoge.co.in/?r=1787891]

  **

  güncelleme yapalım son seferimizden beri.

  coin piyasası altüst olunca elbette bunlarda da etkileri oldu. ama bizim gibi beleşçilerin işine geldi :)

  şu an 0.12 -0.13 gibi veriyor çevirmelerde. 2 kere 20 katını tutturdum. bunu da not edelim. :)

  en düşük çekim limiti de değişiyor sürekli. ben başlarken yanlış hatırlamıyorsam 100'dü şimdi 25 civarında gidip geliyor.

  bir hafta öncesine göre birikiminiz 2 kat daha fazla olabilir. ortalama 15 kere çevirmeye ayda 60 dogecoin kazanabilirsiniz şu an. tabi doge artacaktır illa ki. o zaman düşüş yaşarsınız. ama ne koparırsam kardır diyenler devam etsin.
 • az önce 100 dogecoin çekim yaptığım adrestir, bu 100 coinin hepsini de ücretsiz kazanmış bulunmaktayım. ekran görüntüsüyle, kanıtlarla, teyitlerle geldim, yaklaşın gençler...

  çok basit anlatacağım, aşağıya linkler de vereceğim, söylediğim adımları takip ederek siz de bu adresi sömürmeye başlayabilirsiniz hemen. entry'nin en altına da çekim yaptığımın kanıtı olan görseli koyacağım.

  1.) en kullanışlı cüzdan sitesi olan coinpot üzerinden cüzdan hesabı açıyoruz, ücretsiz ve anında açılıyor. (burada dogecoin kısmına dıklayıp, deposit ve en son olarak da "generate address" sekmelerine tıklayarak cüzdan adresinizi alabilirsiniz.)

  2.) gelelim kazanmaya... bedava doge coin veren bu siteye üye oluyoruz. (dikkat! yukarıda cüzdan hesabı oluştururken coinpot sitesine girdiğiniz mail adresi ile buradaki mail adresi aynı olmalı...)

  artık, gün içinde saat başı ya da ne zaman boş kalırsanız bu adrese tıklayarak dogecoin biriktirmeye başlayabilirsiniz. sadece siteye girip "roll" tuşuna basacaksınız, olay bu.

  arada sırada multiply kısmından oyun da oynayabilirsiniz, ancak dikkat; elinizdekinden olmayın!

  bu sitede 100 dogecoin'e ulaşınca, coinlerinizi anında çekebiliyorsunuz.

  3.) aynı zamanda moondoge adresine de aynı mail adresi ile kaydolup 5 dakika arayla "claim" tuşuna basarak kazancınızı artırabilirsiniz. bu siteden otomatik olarak coinpot hesabınıza coinler transfer edilir.

  4.) eğer isterseniz şu sitelere de aynı mail adresinizle kaydolup farklı coinler biriktirebilir (bu sitelerin hepsi otomatik olarak coinpot cüzdanınıza atacak biriken coinleri, merak etmeyin.)

  * moonliteco (litecoin veriyor)
  * moonbit (satoshi veriyor)
  * bonusbitcoin (satoshi veriyor)
  * bitfun (satoshi veriyor)
  * moondash (dash veriyor)
  * moonb.ch (bitecoin cash veriyor)

  5.) ve son olarak, coinpot adresinizde toplanan dogecoinleri ister doğrudan, ister farklı bir coine çevirerek hesabınıza alabilirsiniz. bunun için ya coinpot'ta "widthrawal" derken binance hesabınıza coinlerinizi transfer edecek, ya da koinim gibi bir türk borsasına basitçe transfer işlemi yapacaksınız.

  freedoge.co.in adresinden coinpot cüzdanıma çektiğim ilk 100 dogecoin için lütfen görselde sağ tarafı inceleyin (hatta bir sonraki işlemim de bütün dogecoinleri ltc'ye çevirip koinim hesabıma aktarmak oldu; https://i.hizliresim.com/doqr84.jpg