6449 entry daha
  • ulusoy döneminde kendisine hediye edilen(!) bir adet uefa ve super kupa şampiyonluğu olan klüptür aynı zamanda. allahım, yarattın bari kontrol et.

ulan o takım sayesinde türk milli takımı dünya kupası'nda 3'ncü, avrupa kupası'nda 4'ncü oldu. hala bıdı bıdı. lan gidin kendi pisliğinizde boğulun.
  • tff'ye gonderdigi ihtarname ile gogsumu kabartmis olan takim. "galatasaray tff'ye ihtarname gonderdi" basligini gorunce; zaytung haberi sandim yeminlen. alisik degiliz boyle seylere. "dogru"nun bu kadar asikar oldugu bir durumda bile abuk sabuk tepkilere maruz kaliyoruz ya; hic anlamiyorum. neyse. yonetim gostermis oldugu durus ile takdirimi bir kez daha kazandi. yuruyedur aslanim...
  • ulusoy doneminde kendisine hediye edilen 7 sampiyonlugu iade etmesi mumkun olmayan takim. keza ulusoy doneminde 4 tane sampiyonlugu vardir.

"ulusoy, bik bik" diye otenlerin de ayni adamin elinden 2 kupa almis olmasi ise onemsiz bir detay.
  • ilk önce ısrarla;

(bkz: #27006919) (bkz: #27002241) (bkz: #27006462)

inanamıyorum hala galatasaray'ın http://img32.imageshack.us/…32/9977/gshaftasonu.png şu görseline laf edenler var, ya okumuyorlar ya da mantık yürütemiyorlar.

ilk önce şunu açıklayalım galatasaray karabük maçından önce en son içeride hafta sonu yaptığı maç 26 kasım 2011 galatasaray sivasspor maçı. yani yaklaşık bir buçuk ay önce. o görselin sebebi budur.

hafta içi olayı o bakınızlarda detaylı detaylı anlatılmıştır fakat özet geçeyim, fenerbahçe ile galatasaray'ın evinde oynadığı hafta sonu maç sayıları eşittir. iki takımda kendi sahasında hafta sonu 5'er maç yapmıştır. fenerbahçe bütün deplasman maçlarını (galatasaray'da dahil) hafta içi oynamıştır. dezavantaja bakar mısınız?
  • ağlak ve zavallı rakip takım taraftarları şunu unutmamalıdırlar ki; haluk ulusoy döneminden ziyade, lennart johansson döneminde kendisine hediye edilen (!) bir adet uefa kupası ile bir adet süper kupaya sahip spor kulübüdür.
  • 3-5 senedir çıt çıkaramayan taraftara sahip kulüp, bu sıralar bülbül bülbül.
  • cemal nalga olayında "takipçisiyiz" diyenlerin şimdi kapısında ağlaşmasına rağmen hala laf atmaya çalıştığı, utanmadan ispiyonculukla suçladığı takımım. hocam, kendi bokunuzda boğulun. umrumuzda değilsiniz. uefa bizi avrupa kupalarından men etmedikçe her sene lig başında şampiyon da ilan edilebilirsiniz. hiç sorun değil. umrumuzda da değil. vizyon meselesi. bir taraf "bir bok yedim ama tüm türk futbolunu yakın ama bizi düşürmeyin" derken, galatasaray "kardeşim zaten türk futbolu pislik içinde, bu pisliği bize sıçratmadıkça ne haliniz varsa görün" demektedir.
  • tff'ye, bütün kulüplere ayar çeke çeke adam edecek spor kulübü.

nasıl ki türkiye'deki en büyük rakibi olan spor kulübünü kendi kurmuşsa, o kulübü temizlemesini de bilir. merak etmeyin şikeciler hepinizi adam etmeye gücü yeter galatasaray'ın.

şakir de gelmesin bence. vazgeçtim.
  • 10 ocak 2012 galatasaray adana demirspor maçında tribünde yaşanan olaylardan dolayı pfdk tarafından 60 bin tl ile cezalandırılmış takım.
  • 10 ocak 2012 galatasaray adana demirspor macinda sadece adam yaralandigi icin 60bin tl cezalandirilmis takim. yonetime filan kufur etseydi mazallah ozaman 1 mac stad kapanirdi. burda guvenligin filan ne onemi var. ayni boku yiyen fenerbahce ve besiktasin stadlari kapanmisti ama o eskiden yani. sene olmus 2012, stad mi kapanir?
51245 entry daha
hesabın var mı? giriş yap