44521 entry daha
 • başakşehir’in maç fazlasıyla da olsa liderlik koltuğuna oturmasıyla şampiyonluk alametlerinden birinin daha tamamlandığı takımım.

  bir tek ersun yanal’ın bizi belki de şampiyonluktan etmesi kaldı.
 • aspor'un beslemesi olan kulup, burdan çapini anlayabilirsiniz.
 • inşallah bu sene de konvoya çıkartacak takımım.
 • 19-20 sezonunun ikinci yarısında 26. haftaya kadar bütün maçlarını pazar günü oynayan ve oynayacak olan takımım (fikstürün devamı henüz belli değil). 8 hafta üst üste pazar günü aynı saatte maç yapmak muhtemelen oyuncuların ve teknik heyetin işine geliyordur ama taraftar olarak galatasaray maçlarının mesai gibi sabit saatte olması işin tadını kaçırıyor, ikili ilişkileri bile etkileyebilecek bir saçmalık haline geliyor. bunu yalnızca ben dert ediyor olabilirim, pekala derdimi de sikebilirsiniz, ama kaç haftadır maç hangi günmüş diye baktığımda tepkim eeeh eytere beaoluyor artık.
 • sessizce yarınki maçı bekliyoruz. çok pis havaya girdik yine.
 • belki de bugün şampiyonluktan edilmişizdir iyi bakın beyler oraya buraya
 • o değil de, bu sene de şampiyon olursak çok gülerim.
 • winner bir camia mı yoksa şanslılar mı bilemem.

  lâkin 19/20 sezonunda, hiç top oynamadan şampiyon olacaklar.

  sivas en iyi ihtimal ile bu hafta bizi yener, daha sonra gene ritmini tutturamaz.

  beşiktaş zaten trajikomik bir halde.

  başakşehir son 2 haftaya 5 puan farkla bile girse şampiyon olamaz.

  fener ligin ilk yarısında oynadığı iyi oyunları skora yansıtamadı, 2. devre başladığından beridir de bizimle uğraşmaktan başka bir şey yapmadı, kötü futbol da cabası.

  biz zaten şampiyon olamayız malesef. olacak gibi oluruz lakin bir şeyler çıkar, şampiyonluk kaçar.
 • fb ankaragücü maçı başlığından geliyorum. yok fenerbahçe yıpratılmış vay fenerbahçe örselenmiş. ötekileştirilmiş, hakem hatasıymış, verilmeyen 17 puanmış, tff, mhk, cıa, fbı falanmış bi’şeyler. galatasaray da geçen sene yaşadı bunları, maç izlerken babamın sinirden ağladığını gördüm. üstüne yetmedi, hakemler de insandır hata yapar dediniz, bildiri dediniz, galatasaray ağlamadı, kenetlendi şampiyon oldu bu yüzden seviyoruz bu takımı biz. 8’de kapanır 18’de bizim inancımız hep vardı, hala var. bu sene de ben23rsiz.

  edit : başka takım taraftarları küfürlü bilmem neli mesajlar atmayın sonra kadınmışsın özür dilerim diye geri vites yapmanız çok komik oluyo, hem örseler hem rencide eder bunlarla yetinmez, üstüne perişan ederim. tammam ?
 • ne kadar kötü olursa olsun bir şekilde şampiyon oluyor.
  bu sene de olacak gibi.
281 entry daha