390 entry daha
  • yıllardır kullanıcısı-yazarı olduğum bir sözlüktü. artık değilim. uçurulmadım, ceza da almadım. yani kuyruk acısı var da kötülüyor gibi bir durum yok. kendi isteğimle yazarlığımı sildirdim. öncelikle ergen taraftar sayısı inanılmaz arttı.
    adam daha hiç izlemediği futbolcuya çöp diyebiliyor.
    sığırlara bir futbolcunun neden kötü olduğunu uzun uzun yazıyorsun anlamıyorlar. günü gelince en çok kendileri eleştiriyorlar. bunlar önemli değil. farklı düşünceler falan filan.

ama gel gelelim modlara. tonla çöp entry dururken senin uzun uzun emek verdiğin, tanım yaptığın, hatta istatistik verdiğin yazını lap siliyor. açıklama olarak da niteliksiz entry yazıyor. bu kadar basit. eğer moderatörle aynı fikirde değilsen uzun uzun yazdığın dopdolu bir entry'nin niteliksiz diye keyfe göre silindiğini görüyorsun. neyse diyorsun silşndiyse silindi. ama farkediyorsun ki modertörcük bir futbolcuyu çok seviyormuş ve sen onla ilgili olumsuz ne yazsan siliyor paşamız :)
    entry silme yetkisi olan beyefendi o futbolcuyu beğeniyorsa sen kötü diyemezsin, eleştiremezsin. dersen keyfe keder çat silerler.
    kendiniz çalın kendiniz oynayın o zaman. güzelim yeri batırdınız şahsi egolarınız için.

ama istediğin gibi maç esnasında ya da herhangi bir zaman bir futbolcuya çöp yazabilirsin, gördüğüm en kötü futbolcu yazabilirsin. onlar silinmez, niteliksiz de olmaz. yeter ki moderatör beyefendiyle aynı düşüncede ol :)
417 entry daha
hesabın var mı? giriş yap