şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir başlık açılmalı, hafızalar tazelenmeliydi..

benim ilk aklıma gelenler;

adrian knup: gol atamayan golcü. büyük beklentilerle alınan çöp çıkan oyuncu. arkadaş nasıl birşeydi ya! böylesi bir daha gelmez kesinlikle.

frank de boer :galatasaray'ın o dönemde şaşırtan transferi idi, lakin oynadığı berbat futbolla ve yaptığı hatalarla kendini hala hatırlatmakta.

haim revivo : fenerbahçedeki performansını mumla aratan, hala sahtesi olarak düşündüğüm oyuncuvari birşey.

almaguer : hala galatasaraylılarda büyük bir tramvadır.

robinson zapata : bu adama dair hatırımda kalan tek şey yediği basit goller ve karpuzla verdiği poz.

izet hajroviç : büyük umutlar beslediğimiz ama tam bir andaval çıkan sonuçta galatasarayın ağırlığını kaldıramayıp kendisi kaçan garip bir futbolumcusu.

goran pandev : sadece kupa maçlarında zayıf rakiplere gol atabilen ünlü golcü. paraya gelen çatır çatır parasını alıp giden adam.

kolbeinn sigthórsson : böyle bir adam geldi gitti, ben hiç görmedim oynadığını. gören varmı bilmiyorum.

ıon lonut lutu : hatırlamak bile istemiyorum. hafızamdan silmiştim oysaki bu başlığı açıncaya kadar.

tarık çamdal : daha da kötüsü hala takımda. hey allahım ya!

edit: herşeye muhalifler yine çıkmışlar. aslında dün açılan fenerbahçe tarihinin en kötü oyuncusukonusunu görünce yazarların bu konudaki fikirlerini merak ederek açtım. bahsedilen galatasaray tarihinin en kötü futbolcusu başlığını görmedim, lakin muhalefet olacak laf sokacak birşey illa bulacaksınız. hakkaten sorunlu insanlarsınız. az iyi niyetli ol lan dingil! he böyle bir başlık açılmalıydı, canım öyle istedi! oldumu herşeyden hoşnutsuz kötü niyetli andaval!

bu arada böyle bir başlık varmış madem, pek tabi taşınabilir oraya yazdıklarımız. bu kadar basit. laf sokulacak, cart curt edilecek, abuk subuk entry girecek bir durum yok yani.
  • kesinlikle (bkz: dominic iorfa)
  • --- spoiler ---

böyle bir başlık açılmalıydı
    --- spoiler ---
    neden? şu(bkz: galatasaray tarihinin en kötü futbolcusu) başlığı yetmiyor mu?
    edit:başlık daha dün hortlamış bir de.