• özellikle sözlükteki beşiktaşlıların açıklaması gerekendir. tuttuğu takımın fanatiği olan ve 'ben kurdum' dediği takımın şampiyon olmasını istediğini açıkça belirten cumhurbaşkanına ve yıllardır beşiktaş eski başkanı ile ona bağlı isimlerce yönetilen tff'ye rağmen galatasaray'ın herkese, her şeye hükmetmesini sağlayan nedir arkadaşlar?

ülkedeki en büyük söz sahibi sermayedarlardan birisinin fenerbahçe başkanı olmasını ya da yıldırım demirören'in beşiktaş'tan 100 milyon tl alacağı olduğu gerçeğini ya da galatasaray'ın medyada hayli zayıf olduğu detaylarını hatırlatmıyorum bile.

mahalle muhtarını bile tek adam rejimi tarafından belirlendiği ya da onaylandığı ülkede neymiş bu galatasaray böyle amına koyayım? her hafta beşiktaşlısı, fenerbahçelisi ağlıyor.

galatasaray'a ayrıcalık tanındığı iddiasındaki herhangi bir kişiden bir tane mantıklı açıklama bekliyorum.
  • galatasaray hakemler tarafından biçilirken hakemler de hata yapabilir diyen zavallıları ortaya sapır sapır döken başlıktır.
    zırlamayın boşa. 2 penaltı da doğruydu. en az 1 penaltımız da verilmedi. bu arada kupa müzede.
  • (bkz: ilahi adalet)
  • (bkz: fatih terim)
  • (bkz: gözyaşı)

bu amk zirlak sikecileri ağladıkça koyuyoruz. amk her türlü kurumdan sikeci oldukları tescillendikten sonra ayrıca avrupa'dan da siktir çekilen irili ufaklı sikeci picler sürekli ağlayıp zirlayip kendilerince algı kasıyor. bu gözyaşları da fatih terim'in tadını en sevdiği şeydi.

söylentiye göre her sabah güne bir bardak sikeci gözyaşı içmeden baslayamiyormus diyolla ahahahahhaha amk zirlaklari agsgsggajja
  • kasa her zaman kazanır.
  • ultraslan gibi bir taraftar topluluğu olmasıdır.
    gücünü armasından almasıdır.
  • şu da var; divan kurulunda açık açık imamoğluna destek çağrısı yapan bir kulüp bir de üstüne masa başında kupalar alabiliyorsa oturun biat edin susun amk. harbiden her şeyden yüksek bir gümüş bu galatasaray.
hesabın var mı? giriş yap