116 entry daha
  • 19:30 da binance hesabımdan usdt gönderdiğim borsa 01:35 itibariyle hala transfer gerçekleşmedi. canlı destekleri kapalı, mail attım dönüş yok, kaç saat oldu paranın akıbeti belli değil, üstelik benim çapımda yüklü bir mebla. transfer gerçekleştiği an binance hesabıma geri çekip üyeliğimi sileceğim böyle rezil borsalarla işim olmaz yarın başıma daha büyük bir iş açar
  • sms doğrulama kodları gelmiyor tasarımı çok kötü
  • elon muskın attığı tweet sonrası millet yana yakıla shiba almak isteyip binance da bulamayınca buraya akın etti. aşırı yüklenmeden dolayı kısa kesintiler meydana geldi. çok yazık ki burdaki cevheri görüp değil shiba almak için geldiler. ne cevheri diyenler önceki entarilerime bakabilir.
  • bugünlerde kesinlikle uzak durulması ve hiçbir şekilde aktarım yapılmaması gereken borsa.

dün sabah 09.00’da belli miktarda btt’yi gönderdim. amacım 50’lerde olan shiba’dan bir miktar almaktı. token’lar binance’dan çıktı; ancak gate.io wallet’ımda 133/200 onay kısmında takıldı. 24 saat oldu, bu sürede 2 ticket açtırdım, telegram ve twitter’dan ulaşmaya çalıştım; ama karşımda herhangi bir muhattap bulamadım. telegram ve şikayet var’da birebir aynı sıkıntıdan muzdarip bir çok kisi var.” ve hepsinin derdi muhattap dahi bulamamak. dolayısı ile özellikle trc ağında mıdır problem bilmiyorum; ama kesinlikle bir süre uzak durun. shiba’yı 160’lardan satma planım vardı. 3x yapacağım tutar acaba yalan olur öu korkusu içindeyim ve sağolsun gate.io bu konu da en ufak bir destek dahi vermiyor.

bu arada canlı yardım diye bir şey var; ama bugüne kadar bir kere çalıştığını görmedim.
  • canım borsam.
    doge'da yaptığım acemiliği bu sefer asla yapmayacağım. elon puştu doge için tweet atmadan daha fiyatı birkaç kuruş iken almıştım ve tutsam bugün çok büyük paralara sahip olacaktım ama al sat yaparak küçük karlar kazandım. geçen ay ise shiba ve akita'ya küçük yatırımlar yaptım bu borsada. tweet mevzusundan sonra 20x oldu para ama asla satmayacağım. kendimi uyarıyorum asla satma, asla!!!
  • pek güvenmediğim coin piyasası.

ytd.
  • (bkz: tokenini sevdiğim) 1 ayda x2den fazla yaptı. yüzümüzü güldürüyor. tabi bu borsaya ihanet edip kendi coinini huobiden aldım. ne yapayım huobinin uygulaması daha profesyonel.
  • verdiğim alım ya da satım emirleri gerçekleştiği zaman bildirim almanın bir yolu var mı acaba ? fiyat alarmı kurmakla uğraşmadan yapmayı bilen varsa yeşillendirebilirler.

tanım: iki aya yakın süredir sorunsuz kullandığım borsadır, az miktarla girmeme rağmen paramı x2 yapmıştır.
  • gatepoints olayını bilen biri yeşillendirelir mi? spot hesabımda 30 dolarlık gatepoints gözüküyor nasıl kullanılacağını bilmiyorum
    edit: yeşillendiren kardeşlerime teşekkürler bilmeyenler için yazayım
    al sat komisyonları için kullanabiliyormuşuz ekstra birşey ödemiyormuşuz
  • yazılım olarak binance huobi vb. borsaların oldukça gerisinde lakin ico çeşitliliği ile adından söz ettirmekte. coin i gt den 2 haftada %100 almamı sağlamasıyla şimdilik olumlu izlenimlerimi sürdürmektedir.
394 entry daha
hesabın var mı? giriş yap