aynı isimde "gibi" başlığı da var
  • geldi iki gözümün çiçeği.

ekşi sözlük geleneksel 3.sezon olmamış şenlikleri başlasın.
  • s3e9un yayınlanmasının yanı sıra s3e10'yn fragmanı da yayınlanmıştır. yine sezon finali olarak tarihin derinliklerine doğru yol alacağız belli.
  • itiraflar dolu bir bölüm olmuş.

--- spoiler ---

bilanço bölümünde ilkkan'ın eğlenmeyi bilmediğini gördük. “domalmak,girdi” bu ne ilkkan. ayrıca sezon finali is coming

ersoy'un sakalsız hali bomba. "yavuz evlere girelim" deyince aklıma leyla ile mecnun yavuz geldi :)

ilkkan'ın babaannesi ilkkanın arkadaşlarına "ben çok dövüyorum,siz de dövün demiş"
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ilkkan'ın kaybının ethem'in ilkokul öğretmeni olması detayı ve esra'nın burs parasını yemesi bize yine ışıl ışıl bir dallama olduğunu göstermiştir..
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

bin parçalık puzzle'ı da 12 yaşındaki otizmli çocuğa yaptırmış yavşak yaaa hahahahah
    --- spoiler ---

edit: spoiler
  • --- spoiler ---

esra gündüz'e vurduruyor
    --- spoiler ---
  • 3 sezon 9. bölüm, şimdiye kadar yayınlanan en kötü bölüm olabilir, berbat oyunculuklar, berbat casting (ulan birbirinden alakasız o kadar tip var ki masada, yoldan çevirip mi cast yaptınız) ve berbat bir senaryo. sanki diğer bölümler 3 günde yazılıyorsa bu 3 saatte yazılmış, aceleye gelmiş gibi...
  • felaket iyi bir 3x9 izletti bize. bu dizi önemli bir değer cidden.
  • --- spoiler ---

son bölümden bildiriyorum izlemeyin bok gibi olmuş. erken yatmaktan vazgeçip mutlu olayım derken daha beter oldu lanet olsun.
    --- spoiler ---
  • seçmece misiniz amk alt alta biri müthiş diyo öteki bok gibi biri süper diğeri rezalet. bence büfe bölümünden sonra en iyisiydi.
  • 3.sezon 9. bölüm, bölümlerin bölüm sonu canavarı olmuş, kötü entry yazan hesapları bot hesap olarak ihbar ediyorum, amma bu diyalogları harcamayıp misafir oyuncuları kanal 7 castinginden seçmeseydiniz, gerçi çizgi karakter olsa yine güldürürdü.
hesabın var mı? giriş yap