şükela:  tümü | bugün
43857 entry daha
 • zamanında günde onlarca trolün destek entryleri girdiği fakat şu an sadece tek bir trolün kendince (ve büyük çarpıtmalarla dolu bilgiler vererek) savunduğu cumhurbaşkanı. onlar bile anladı bunun ne olduğunu, bu hala savunmak için götünü yırtıyor. anlatıyor da anlatıyor ama dolar euro ekonomi diyorsun yanıt yok. adam 500 milyon dolarlık uçağı bile savunacak hale düşmüş valla yazık şu düştüğünüz aşağılık durum. rte'nin artık savunulacak tarafı kalmadı. sen 10 argüman sun, biz 100 argümanla o dediklerini çürütürüz.

  ecevit döneminde bitme noktasına gelmiş pkk terörünü yeniden azdıran, terör örgütüyle yıllarca görüşmeler yapıp bunu inkar eden fakat sonradan kabul eden, çözüm süreci ayağına davulla zurnayla, apo bayraklarıyla dağdan gelenlerin karşılanmasına ses etmeyen, pkklıların kendilerince polislik oynayıp kimlik kontrolü yapmalarına uzun süre karışmayan, 7 haziran 2015 seçimleri öncesi uzun süre hiç bir eylem yapılmamışken, pkk silah bırakmaya doğru giderken bir anda milliyetçi oyları çekmek için tekrar terör saldırılarını başlatan politikalar izleyen ve 7 haziran sonrası ülke tarihinin en kanlı dönemini bize yaşatan, ülkeye sayısız cihatçı terörist gelmesine yol açan politikalar izleyip insanları sokakta yürümeye çekinir hale getiren, en dandik ülkelerden vize alırken bile islamcı terörist muamelesi görmemizi sağlayan bir liderdir aynı zamanda kendisi. ha bir de şehitlere kelle de demişliği vardır onu da unutmayalım.

  şu trol o kadar gerçeklerden uzak ki bir de gelmiş tiyatro sayısını 3'e 5'e katlamış falan yazmış. yahu birader ufak at da civcivler yesin. burası fanatik akplilerin olduğu bir platform değil adamı göt ederler. istanbul en önemli sahnesi ve tek opera salonu kaç yıldır kapalı? adam geldiği gibi ilk icraatı akm'yi kapatmak oldu. şehir tiyatrolarına güreş hakemi atandı amına koyim gelmiş herif sanat tiyatro diyor. şu an istanbul'da özel bir kaç tiyatro oluşumu dışında devlet tiyatrolarında adam gibi oyun izleme imkanı kalmamıştır. devlet tiyatrolarında tüm eleştirel, muhalif oyunlar kaldırılmış, kaliteli hemen hemen tüm oyuncular sürülmüştür. (tiyatro müziği işi yapıyorum bana bunlarla gelme üzerim).

  sanat ve özellikle müzik kültürünün yaşandığı en önemli yer olan istiklal tamamen arap işgali altına girmiş, türkçe tabela kalmamış , müzik ve konser salonları neredeyse tamamen kapanmıştır. eskiden tek sokakta 3-4 önemli canlı müzik mekanının yer aldığı yerde toplasan düzgün müzik dinleyebileceğin 5 mekan falan kalmıştır. (müzisyenim, bu konuda sayfalar dolusu yazarım. ülkenin kültür ve sanat konusunda geldiği nokta akıl almaz derecede kötü şu anda).

  nasıl bir hayal aleminde yaşadığın şuradan belli, buraya gelmiş paragraflarca yazı yazmışsın arada da 500 milyon dolarlık uçağı ne güzel işte katar hediye etmiş diyerek savunuyorsun. şaka mısın birader sen? kim kime 500 milyon dolarlık uçağı her hangi bir karşılık almadan verir? gerçekten iq problemine sahip bu aktroller. araplara peşkeş çekilen kurumları, kara denizdeki ormanları falan bir araştır neler çıkıyor. 500 milyon dolarlık uçağı da hibe edildi diye milleti kandıranların hesabı da sorulur elbet merak etme.

  edit

  16 yıllık akp iktidarında satılan kurumlar
 • bunun oy verenleri bu zihniyette olan insanlardır.
  .

  he aynen aynı gemideyiz.alın o gemiyi nananızın hörekesine sokun.
 • he yavrim siperde emmi stayla oturan lider 100 değil 1000 yılda bir gelir.
 • kendisi hakkında yazılmış 43800'e yakın entry'nin tamamını sildirmeyerek beni hala şaşırtan dünya lideridir.
 • adam tek yüzükle siyasete başladı simdi canı sıkılınca uçak değiştiriyor.yaşa bakalım bu hayatı reis
 • 2030a kadar ülkeyi yöneteceğini düşündüğüm başganımız.
  bakalım o ara ekstrem bir şeyler olur mu zaman gösterecek
  bu benim hayatın akışına göre kendi öngörümdür...
 • muharrem ince nin yükselişini engelleyende kemal kilictaroglu değil recep tayyip erdoğan'dir zaten.. (!)..yersen..
 • zihninde bir grup insan var, bu insanlar çok eğitimli ve zihnindeki bu insanlara yakın birileriyle karşılaşınca afallıyor. nefret etmiyor, çekiniyor. hem de bir çocuk ürkekliğiyle.
 • şöyle 24 ayar bir bugatti filan mı alsa acaba? ama özel yapım olsun tabi... hem zırhlı hem limuzin. içinde beyaz çay semaveri filan olsun altından...
 • 500.000.000 dolar için "500 filan" diyen über zengin şahsiyet.
8 entry daha