72737 entry daha
 • son yirmi yılımızı çalan ..
  üslubu hareketleri politikaları ile sevgi saygı hoşgörü ve insanlıktan eser bırakmamış memleketin başına gelebilecek en büyük felaket .
  bir an önce tarihin karanlığına ebediyyen gömülmesi dileğiyle avanesi ve peşine takılanlara birlikte hem de .
 • hiç seçim kaybetmediğini yazıp, güzelleme yapanların amacı ne bilmiyorum,
  daha 5 yıl önce, 2 tane istanbul seçimi kaybetti. 7 haziran 2015 seçimlerini görece olarak kaybetti, ünlü bir siyasetçi olmadan önce de 3 seçim daha kaybetmiş.
  açın araştırın, goygoyculara inanmayın.
 • halkını çok iyi tanıyan doğru düğmelere doğru zamanda basan, biz ne kadar yaptıklarını onaylamasakta halkta büyük bir karşılığı olan seçim öncesi makarna dağıtmayı bir adım ileriye götürerek para dağıtan ve bununda karşılığını 20 küsür yıldır sektirmeden alan kişi. ülkenin yüzde 52' lik bir kısmını kendisine teba haline getirmiş, kendisini din ve siyaset üstü bir kişilik olarak halka kabul ettirmiştir. kendisini eleştirmek neredeyse şirk koşmaya eşit bir seviyeye gelmiştir.
 • girdiği tüm seçimleri kazanması şahsi başarısı değil, kendisine rakip olacak adayları kendisi secmesidir.

  kusura bakmada en büyük rakibi kk olan bir adam kazansın bir zahmet. 80 milyon içinde rte'ye kaybedecek tek adam vardı. o da kendine rakip oldu.
 • her fani gibi bir gün ölecek. şu anda bunu konuşmak çok yersiz ve saçma. şu an için yerine geçebilecek birisi de gözükmüyor. akp'den hiç kimse yerine geçebilecek kadar parlamadı.
 • (bkz: 3 mart 1924 halifeliğin kaldırılması)

  tam 100 yıl önce bugün türkiye cumhuriyeti'nin kaderi bir afganistan, bir iran, bir suudi arabistan olmaktan kurtuldu.
 • ibni haldun'dan, atatürk'e kadar ama istisnasız tüm yönetici ve aydın kişiler. herkesin dediği tek bir şey var. ekonomik bağımsızlık olmadıkça, siyasete gölge düşer. dün katil dediğine bugün kardeşim der. sevgililer gününde ayağına kadar gider. bu böyledir işte. ekonomik bağımsızlık devletlerin kaderidir.
 • an itibariyle halktan ''siyasi tehdit '' yoluyla oy isteyen cumhurbaşkanı.

  '' iktidar bizde ,yerel yönetimleri bize vermezseniz hizmet alamazsınız '' diyor. buna hatay'da başladı herkes dil sürçmesi sandı ama söylemini devam ettiriyor. demek ki bu bir strateji.

  türkiye halkı tehditlerden hoşlanmaz. bu halk siyasi tercihlerinden bağımsız olarak tehditlere boyun eğmez. ataerkil kültürde yetişmiş insanları tehdit etmeninin siyasi bedelini erdoğan 31 mart akşamında görecektir.

  erdoğan'ın bugüne kadar en önemli silahı özellikle dini söylemlerle kitleler arasında bir günül bağı kurmasıydı. tehdit, bugüne kadar erdoğan'ın hiç tercih etmediği sonuçlarını görmediği bir yöntem. kendisi siyasi yaşamının sonunda birşey daha öğrenmiş olacak.
hesabın var mı? giriş yap