45 entry daha
  • festivallerin yapıldığı bir ilçede büyümüşseniz bebekliğinizde bile konsere gitmişsiniz demektir. ama para verip de gittiğim ilk konser, 2002 yılında altınoluktaki yaşar konseriydi. ey gidi yıllar... geri gelseniz, bir daha yaşansanız keşke...
  • haluk levent avcılar sahil konseri.yılını hatırlamıyorum ama küçüktüm baya ve kaybolmuştum konserde.yaşlı bi teyze kayalıkların üstüne oturtmuştu beni elime de çekirdek verip 'bekle burda gelir bulurlar seni' demişti.kuzenlerim gelip bulmuştu beni gerçekten.her nerdeysen selam olsun sana yaşlı teyze.
  • vay bee ne günlerdi
    (bkz: gulhane parki konserleri) çocuk olduğumdan mütevellit ibrahim tatlıses’i hatırlıyorum sadece.
  • sene 93 94 falandı herhalde eskişehirde hülya avşar konseri
  • 1992 abdi ipekçi tarkan konseri.
  • ayna grubuydu sıralamada yanılmıyorsam... amcam* ve tayfasıyla gitmiştim. koruma ordusu ile geziyormuşum be havaya gel *
  • tarihi net hatırlamıyorum ama sibel can konseriydi.
  • antalya' da bir festivalde haluk levent konseri. 4 ya da 5 yaşındaydım. üzgünüm haluk bey, sizi gördüm, sonrasında direk uykuya daldım. zira sesiniz ninni gibi geldi. *
  • öyle bir şey henüz yok
  • annem bana hamileyken candan erçetin konserine gitmiş. ana sınıfındayken bile candan erçetin dinliyordum, nasıl işlemişse artık içime.
982 entry daha
hesabın var mı? giriş yap