• the game awards 2018'de game of the year ödülünü alarak yılın oyunu seçilmiştir. toplam üç ödülle gecenin sükse yapan oyunlarından olmuştur.
  • ödülü haketmiştir.eksikleri olmasına rağmen getirdikleri ile oyun dünyasını yeni kapılar açmıştır...
  • gotyleri toplamış efsane.. tek düze de olsa biraz oyunun yönetimi, hikaye anlatışı, vuruş hissi o kadar iyi ki.. zaman zaman ortalarına doğru sıktığı da oldu tabi ama malum eve dönüş sahnesinden sonra oyunun aldığı şekil tek kelime ile efsane.

seviyoruz seni yaşlı kurt kratos!
  • insanda baba olma arzusu uyandıran oyun. benim gibi bir noob'a göre yılın oyunu ödülünü bu duyguları hissettirdiği için hak etmiştir.
    haftasonları birkaç saat oynuyorum, lütfen bitmesin.
  • sonuna kadar hakederek alsı goty'yi. witcher 3'ün ise koyduğu herhanfi bir çıta yoktu, hangi açıdan bakarsanız bakın, witcher 3'ten önce çıkmış olup ondan daha iyi olan düzinelercr oyun da vardır. çıta koyan oyunlar mgs4, gta 4, bioshock infinite, half life 2 gibi oyunlardır. ya da ne uğraşıyorum, metacritic puanlarına göre yargılayın işte. mgs v'in bile puanları witcher'fan yüksek, hala gelip yok witcher yeni çıta koydu diye tatava yapmayın sevgili kafa sikici witcher fangaylar.

düşünceme gelince, gow söke söke almıştır. benim de istediğim buydu. rdr 2 okuldaki manken gibi makjaylı kız, gow ise ilkokul aşkınızdır. bazen duyguları tetikleyen başka şeyler vardır, ve gow'daki ruh son yıllarda çıkan hiç bir oyunda yok.
  • adam gta ile witcheri aynı cümlete kullanıp karsılastırıyor. diyeceğim bu kadar.
  • sürekli olarak:

"oyundaki ruh"
    "vuruş hissi"
    "hikayedeki hissiyat"

falan gibi sikik-sokuk, yalan-dolan ve somut kriterlere dayanmayan güzellemeler yapıldığına göre bu oyunun aslında çok da matah bir oyun olmadığını ve güzelleme yapanların da bu işten zerre kadar çakmadıklarını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

sırf oynamayı becerebildiğiniz bir oyun diye önüne geleni tekme-tokat dövdüğün oyunu amma abarttınız amk. allah'tan her oyunu oynama imkanına sahibiz, yoksa yazdıklarınızı okuyup böyle ortalama üstü aksiyon oyunlarını bi bok sanacağız.
  • rdr ve gow'u preorder ile oynayan, ikisini de deli gibi seven biri olarak gow oynamayanların sallaması çok komik ve ezikçe geliyor :d
  • 2018 versiyonu oynadığım en iyi oyundur sinematikleri kombat sistemi mükemmel gördüğüm en iyi vuruş hissiyatı goty de bileğinin hakkıyla almıştır

edit: rdr2 de tam bir şaheser.
hesabın var mı? giriş yap