• http://www.goldstore.com.tr/ adresine sahip online hışırcı.

"bir evlilik teklifi sürprizi nasıl bok edilir" dalında ihtisas yapmış olmalılar. bir arkadaşımın* sitelerinden satın aldığı tektaşı, 145 defa fatura adresi ile alıcı adresini ayrı ayrı ayrı ayrı vermesine rağmen, yetinmeyip; 5 defa telefon açarak adreslerin farklı olduğunu belirtmesine rağmen, hediye paketini alıcıya üzerinde tektaş yüzüğün kocaman faturası ile beraber gönderebilecek kadar alık bir şirkettir.

öte yandan, aynı günde kargo garantisi de palavradır. üzerinde kocaman fatura olan hediye paketi 3 günde ulaşmıştır zavallı alıcısına.
  • stokta olmayan ürünün siparişini alıp paranızı 1 gün beklettikten sonra iade eden alışveriş sitesidir.
  • benim gibi alık insanı iplerden döndürmüş sitedir. zira sevgilim icin aldığım hediyenin siparişini verirken aceleyle faturanın hediyemle beraber alıcıya teslim edilmesini istiyorum diye işaret atmışım. bunu fark eden call center elemanı beni arayıp; faturayı yanlışlıkla teslim alıcıya göndermek istemiş olabilir misiniz diye sordu ve bende faturayı iş adresime yönlendirdim. anladım ki robot değil insanla iş yapmışım
  • orijinal ürünleri var
    sitede gezerken canlı yardım oldukça iyi, soruları cevaplıyor
    kargoya çabuk verdiler

kargo esnasında kutu hasar görmüş kendilerine bildirdim hemen sorgusuz sualsiz yeni kutu yollamayı teklif ettiler, benim için yeterli. önemli olan çözüm üretmek, müşterinin yanında olmak.

ben güvenilir ve tekrar çalışılabilir olduklarını düşünüyorum.
  • garanti süresi biter bitmez arızalanan saatler satan internet sitesi.
  • sorun çıkan ürünle ilgili müşterinin peşine düşüp sorunun kimden kaynaklı olduğuna bakmadan zorla sorunu halledip müşteriyi memnun eden firma. normalde tam tersi olur.

umarım ileride büyürlerse bu anlayıştan vazgeçmezler.
  • daha önce anneme doğumgününde yüzük aldığım site. numara uymamıştı tabi yüzük numarasını bilmeden alınca ama hiç sorun çıkarmadan yanlış yüzüğü alıp doğru numarayı göndermişleri bu sefer de anneler günü için 150 tl üzeri alışverişlerde şirin bi kolye hediye ediyolarmış. ama kendilerinden almak yerine hali hazırda başka şeyler de aldığım kozmospottan alırım büyük ihtimalle. böyle de şerefsizim ehe.
  • sonuncusu bugün olmak üzere farklı zamanlarda toplam 3 kere sipariş verdiğim, internet üzerinden altın,gümüş, pırlanta envai çeşit takı satan site. beyoğlu'nda da mağazaları mevcut ama ben alışverişimi hep sitelerinden yaptım. beyoğlu'ndaki mağazaya sadece aldıktan 2 sene sonra taşı kirlenen yüzüğü parlattırmak için eski eşimle beraber gitmiştik. aynı gün içerisinde de ikiletmeden parlatmışlar, yeni gibi yapmışlardı.

neyse, şimdiye kadarki tüm alışverişlerimde hem alırken, hem de aldıktan sonra hep yüzümü güldürmüş, müşteri ilişkileri gerçekten çok iyi bir firmadır kendileri. aynı gün kargolu ürünlerini, istanbul içine kurye ile aynı gün içerisinde teslim edebiliyorlar ki, bugünkü siparişimde de bunu seçtim, bekliyorum bakalım. yalnız aynı gün kurye için sanırım saat 3'ten önce sipariş verilmesi gerekiyor.
  • daha önce birçok hediye aldığım ve her seferinde çok memnun kaldığım online mücevherci. alışverişlerimden bu kadar memnun kalmamı sağlayan şey ise inanılmaz ilgili müşteri hizmetleri, hızlı kargo ve çok çeşitli kendine özgün tasarımları. müşteri hizmetleri her konuda yardımcı olmaya hazır ve çok ilgili. müşteri memnuniyeti için bu kadar uğraşan firma sayısı günümüzde yok denecek kadar az bence.

kısacası, müşteri odaklı anlayışları, sorunsuz hızlı kargo imkanı ve kaliteli ürünleri ile beni kazanmışlardır. uzun yıllardır bu işi yapıyor olmaları da önemli bir artı. ayrıca istiklal caddesinde mağazaları da var.

ilgilenenler için birkaç link:

goldstore anasayfa
    goldstore pırlanta
  • yaptığım alışverişten pek bir memnun kaldığım online mücevher sitesi. o kadar ilgililer ki, sanki site sadece size satış yapar gibi birebir ilgilenip her konuda yardımcı oluyorlar. çok sempatik bir müşteri ilişkileri var, özellikle whatsapp üzerinden bilgilendirme yapan müşteri temsilcisi türkiye koşullarında pek denk gelmeyeceğiniz kadar kaliteli hizmet veriyor. umarım bu şekilde devam ederler. bu entry bir reklam entrysi değildir *
hesabın var mı? giriş yap