• sabah sabah 15tl kâra geçirmiştir. allah’ım ben bir yatırımcı mıyım ya?

not: arkadaşlar soranlar olmuş, yurt dışına çıkaracak mısın paraları diye, hayır arkadaşlar. ülkemi seviyorum. bu kârı, ülkemiz için kullanacağım.
  • halkbankasinda alım satım arası makas 5 lira. gün içinde satacagim. uygun anı bekliyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    edit. ons1600 $ yarın satarim.
    yarın dedim ama aynı gün 330 dan sattım. önce pişman oldum. beklesem de olurdu diye. düşerse gene alırım.
  • yılsonu 350 yi görücez benden söylemesi..
  • iş bankası şu anda makası 20 tl ye çıkarmış durumda yazık be
  • bankalar şu an makası çok açtılar
    satış 335-336
    alış 315-316

ne olur yine ...
  • is bankasi altin gram degerinden 20 tl makas gostermekle musteri kaybetmistir. oha yani gercekten

mesai saatleri içerisinde olan olaydir: https://ibb.co/wcwpttx
  • 8500 tl ile 310 tl den girip 27,xx gram altın aldım 5 gün içinde 500 tl kar getirdi. 5 günde 1 aylık erzak param çıktı .
  • iş bankasında 20 tl makasın olduğu yatırım aracı. piyasaların açık olduğu günde ve saatte bu kadar makas orospu cocukluğu değil midir sayin iş bankası?
  • ons bazında 1585$ gibi kritik seviyeleri gördü. yükselip yükselmeyeceği konusunda kesin yorum yapılamasa da, şahsi görüşüm tekrardan 300tl civarına inip 1650$’ı zorlayacağıdır.
    şu anda makas aralığı olarak en uygun teb görünüyor. teb üzerinde alım/satım, 332/331 gibi değerler arasında gezinmekte. ytd.
  • 375'den bozdurma talimatı verdiğim maden.
hesabın var mı? giriş yap