• gun koper, nesrin cavadzade, ozge borak, ve bade iscil'le senelerce ayni serviste, ayni ortamlarda olmama ragmen benden bir halt olmamistir...kesinlikle izlenmesi gereken, ve ilerde adini daha cok duyacagimiza inandigim umut vaadeden bir oyuncudur. ortaokuldayken yasitlarinin sacma ergen tavirlarinin aksine oldukca saygili ve komik cocuktu...

ya o degil de, bu kadar yetenegin arasinda ben nasil bu kadar loser oldum onu cozemedim henuz.
  • nedense bana hep fransız aktörlerini hatırlatan oyuncu. filmlere yakışan çok doğal, temiz bir yüz ifadesi var.

not: balerin bir sevgilisi varmış, çok üzüldüm.
  • küçük osmanın ailesi isyan etmiş, gün bizim osmana hiç benzemiyor diye. osmandan çok tribine girdi ailesi şöhretin.
    neticede gün iyidir, güzel performanslar bekliyoruz kendisinden.
  • hep soldan soldan oynayan adam.
  • kendisini bir film sahnesinde piyano calarken hayal edebiliyorum.
    piyanist rolüne cok yakisir.
  • gelecekte erdal beşikçioğlu'nun tahtına oturabilecek bir yetenek. muhammed uzuner'le birlikte öyle bir geçer zaman ki izleme nedeni (tabi oyunuyla gözlerden yaş getiren büyük usta meral çetinkaya var ki o konuya girmek benim harcım değil). hikaye içinde bu iki karakter arasında kurulan özel bağ senaryo adına da büyük başarı olmuş.

ayrıca bir insanın adı kendisini ancak bu kadar güzel yansıtır. gün gibi aydınlık ve sıcak bir insan.
  • ekranlarda en guzel gulen adam secilmeli kendisi. o derece aydinlik bir gülüşü var.
  • mimar sinan'da ayni bolumde olmasak da, aldigimiz ortak derslerden tanidigim sinif arkadasidir. kendisi de dahil olmak uzre baska basarili sinif arkadaslari da vardir. tanri hepsine guzel calisma firsatlari versin.
  • iftarlık gazoz filminin ilk ve son sahnelerinde görebileceğimiz oyuncu.
  • oyunculuğundan çok bakışlarını güzel bulduğum oyuncu. cidden çok derin bakıyor çocuk. o öyle bakınca, "gel canım, hepsi geçecek yavrum benim, bakma öyle içli içli" diye sarılasım geliyor, gözlerinin de siyah renkte olması belki de bakışlarının o kadar güzel olmasına bir etken olabilir.

oyunculuğuna gelirsek bence hala geliştirecek yanları var, bazen duyguyu veremiyor ne yazık ki, ama genel olarak sevimli bir şey.
hesabın var mı? giriş yap