• lahmacun satmaması gereken mekan.

hem 9,5 tl tanesi. hem de lahmacun lahmacun değil.

senin işin etse, köfteyse git onları yap. niye bilmediğin işe giriyosun.
  • bir salata tabağı, bir ayran, bir de 100 gr dürüm döner için 41 tl verdim, avm de tepsiyle self service yemek aldığın yer burası, bir daha alanı öpsünler.
  • malesef iki gün önce istanbul leventteki özdilek park avm'de yemek yediğim yer.
    fiyat performansı rezalet. resmen insan düdüklemek için açmışlar.
    ynımdaki arkadaşım karışık köfte (34 tl) aldı, ben de çok aç olmadığım için yarım inegöl köfte (16tl) söyledim, iki de ayran aldık. 60 küsur tl ödemenin yanında aç kaldık.
    köftelerin hepsini aynı tabağa koymuşlar. bir kaşık pilav, bir domates ve 6 patates ile, 1 k kaşarlı köfte, 4 inegöl köfte, 1 kaşarsız kköfte ile toplam 6 köfte vardı tam olarak. garsonu çağırıp diğeri ne zaman gelir diye sorduk, hepsi bu dedi. 16 tl ile aldğım 3 küçük köfte oldu ve gerçekten 100 gr bile etmez. 34 tl'e de arkadaşım 3 farklı köfte yemiş oldu. batıp kapanırsınız inş tez vakitte. tüm kötü dileklerim sizinle.
  • avmlerde olanindan icli kofte disinda birsey yemeyiniz. hemen hemen herseyi berbat.
  • osmangazi köprüsüne girmeden önce sağdaki oksijen tesisinde öğle yemeği için durduğum ve çok memnun kaldığım restoran...

pahalı mıdır? evet, normal bir restorana göre oldukça pahalı...

ama mükemmel bir hizmet var, garsonlar pervane gibi dönüyorlar, etler 10 üzerinden 8, özellikle danalar çok iyiydi, kuzu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama kötü değildi, buna ek olarak salatanın performansı çok iyi, kadayıf şahaneydi...

manzara ise süperdi, köprüyü ve körfezin diğer yakasını yukarıdan izliyorsunuz...

fiyattan bağımsız konuşacaksak herkese tavsiye edebileceğim bir yol üstü restoranı, hakikaten memnun kalkıyorsunuz fakat dediğim gibi oldukça pahalı, tercih edilmeme sebebi sadece ve sadece bu olabilir, lezzet ya da hizmet değil...
  • normal bir restorana göre pahalı değildir.
    nerelerde yemek yiyorsunuz dostum siz?
  • yediğim en iyi inegöl köfte.
  • bugün paladium avm de lahmacununu deneyim ettiğim markadır. etmez olaydım.

kıyma konusunda ekrandaki görseller ile alakası yok. kaliteli diye, ucuz değil diye günaydın tercih edeyim dedim fakat tam bir fiyasyo çıktı. koskoca kurumsal marka bile görsel algı oyunlarına girmiş.

görmek isteyenler için görseller aşağıda...

gerçek lahmacun

resimdeki lahmacun

tercih etmeyiniz efendim
  • panorada bulunan mekanlarında 350 gr karısık ızgara (bu arada kesinlikle çok küçük porsiyonda geliyor) 1 katmer ve bir gazlı içecek'e 103 tl bayıldım ayrıca bir de içmediğim halde su geçirmisler 3 tl bu n olacak dedim valla bir şey yapamayız buyrun su verelim dediler yani tamam zengin mekanısınız şusunuz busunuz ama bir suya 3 tl 330 ml bir gazlı içeceğe 7 tl almakta neyin nesi ! ayrıca aman aman bir ürünleri yok lokum sadece gerçekten güzeldi ve köfteleri suluydu ama ahım şahım değildi onun dısında bir çok yerde bulacağımız lezzetlerdi.
  • istinye park ve zorlu center’de ki subeleri bilal oglana aitmis.bugun itibari ile bir daha adim atmayacagim.
hesabın var mı? giriş yap