• erkegin performansi guzeldir.
    (bkz: anladin sen)
  • dis gorunusten baska seylere de baktiklarinin gostergesi.
  • güzel kızlar bütün taliplerini daha iyilerini bulmak için harcarken bir gün kendilerini yalnız ve birilerine muhtaç hissederler ki bu önceden harcadıkları kendilerine önem veren erkeklerden farklı olmalıdır ki bunlar da ancak çirkin maço anlayışsız erkekler olmaktadır. kızın tek isteği artık onu sahiplenecek hatta canına okuyacak, kızacak azarlayacak bir kırodur.
  • tek tesellim.
  • seversen, aşık olursan,o kişinin zaten dünyanın en güzel kişisi olduğunun ispatıdır bu. güzel kabuğun içindeki çirkin meyveden kısa sürede midesinin bulanmasındansa, çirkin kabuğun içindeki lezzete kapılır insan. işte bu hayattır ve iki taraf için de geçerlidir.
  • cillop gibi bir bayanin kendinden 10 cm kisa bir cuce ile beraber olmasi. pamuk prenses ve yedi cucelerin kizlarda bilinc altina biraktigi etkiden olsa gerek. i$in fiziksel boyutu benim hayal gucumu a$iyor. $u bir gercektirki cirkin babalarin genelde pek guzel kizlari olur. fakat erkek adamin oglu olur... hmm demekki cirkin adamlar doptur.

bir yerde yanli$lik yaptik galiba, dur bi bakiyim.
  • genel de bu tip erkekler kel veya saç sakal birbirine karışmış yüzü gözü gözükmeyen tiplerdir. 1 2 3 4 derken önermenin %90 oranında doğru olduğunu görürsünüz. zevkler ve renkler tartışılmaz diyip yolunuza devam edersiniz.
  • ancak çirkin adam tanınıp ne gibi meziyetleri olduğu öğrenildiğinde açıklığa kavuşabilecek durum.
  • güzellik bir değerse, bir kişinin kendinden daha az değerli birisiyle beraber olması da şaşırtıcı gelir tabii.

ben bizzat bu şaşkınlıklara şaşırıyorum esasen.
hesabın var mı? giriş yap