• başlığın tam hali "güzelliğim yüzünden bu kadar sorun yaşayacağımı hiç düşünmemiştim" olacaktı fakat karakter sınırına takıldı.

neyse efendim, serzenişi şu şekildedir

yeni link editi: aha

the last soul in a fish bowlrumuzlu suserımızdan geldi teşekkürler.
  • modifiye kezban'ın kültürsüz olanından.

ama hakkını vereyim gökçe bahadır havası sezdim sende. özellikle dudaklar çok benziyor.
    yine de bu senin avam bir kısırcı olduğunu değiştirmiyor. eve gidip kısır eşliğinde kilolu arkadaşlarında eşofman giyip, çorap kokan ortamda dedikodu yapmıyorsanız ben de bir şey bilmiyorum.
  • (bkz: sarı saçlarından sen suçlusun)

öyle saça böyle tarak!
  • izlerken güzelliği yüzünden sandalyeden düşüp çanağı kırdım. acil olarak haseki hastanesine gidiyorum, bana ulaş lütfen.
  • çok ince bir ironi yapan abladır. özgüvensizlikleri yüzünden mağduriyet kasan “o” ablalara gönderme yapmıştır.
    edit: saniyesinde mesaj kutumu yeşillendiren kamil’e ithafen “bunu anlamayan da net geri zekalıdır.”
  • yukarıda da arkadaşın dediği gibi, hiç açık vermeden, çok güzel trollemiş ablamız, komiğime gitti, sonra tiktok yazısını gördüm, hevesim kaçtı, sonra da dedim ki belki de tiktok'tan paylaşmasının nedeni de trollemek, o yüzden tekrar güldüm.
    tanım:başarılı ironi yapmış bir ablanın videosu.
  • abla demiş ama ilaçlarını alsınlar bayılmasınlar diye bence sen de aksatma ilaçlarını...
  • gerçek değil, troll'dür. ancak biraz daha nükteli konuşması gerekiyordu.
  • komik olsun diye yapılmış ya da ironi olduğu belli olan tiktok videosu. ekşisözlük yazarları da iyice ironiden anlamayan nesile evrildi.

her şeyi geçtim, sigortası olmuyor ben karşılamak zorunda kalıyorum lafından da mı anlamadınız?
  • videoyu sonuna kadar izlemeden yorum yapan yazarları da açığa çıkarmıştır.
hesabın var mı? giriş yap