• ortada çok saçma bir durum var.

reklam alıyorlar, sponsorları var. bir zamanlar 500.000 kişinin girdiği yarışmalara şimdi 55.000 kişi bile gelmiyor. yani para da daha az insana dağılıyor.

bu kurnazlık ne? bu işbilmezlik ne? bu sülün osman'lık nereden geliyor?

bir de o kadar utanmazlar ki sunucularına açıklama bile yaptırmıyorlar, ölü taklidi yapıyorlar. instagram'dan copy-paste cevaplar veriyorlar. süreci yönetme becerisi de rezalet yani...

"ayyyy 20 tl yeeee mi ihtiyacınızzz varrrr!" diyenlere de sözüm şu... burada 20 tl'lik blutv ya da bedava maç linki kovalayan da sizsiniz. insanları bir salın artık da neyi nasıl talep edeceklerini size sormasınlar.
  • yine gözünü sevdiğimin ülkesinde yapılan hem de turkcell altyapısını kullanarak gerçekleştirilen eylemdir!

hadi adlı bilgi yarışmasının insanları dolandırması olayıdır.

kısaca anlatmak gerekirse bir kaç zaman oynadım, biraz da para birikti, eğlencesine oynuyorduk ama reklamlarından, çok fazla konuşan sunucularından, her boku para kazanmaya yönelik yapmalarından gına geldiği için parayı da iban numaramı vererek çekim yaptım...

2 ay falan oldu, hala para falan yatmadı... açıklamaya da şöyle yazmışlar para çekim kuralları için;

“çekim talimatlarınız, talimatı verdiğiniz ayı takip eden ayın ilk 10 (iş günü) içinde hesabınıza yatacaktır! “

iki ay falan oldu hala ara ara bakıyorum. para falan yok... parasında falan değilim de işin sinir bozan yanı koskoca turkcell altyapısı ile sektöre giriyorsun, ödüller alıyorsun ve insanların güvenini kazanıyorsun, daha sonra reklamlar alıyorsun, para ile joker satıyorsun 1 milyondan fazla takipçi, belki 2 milyondan fazla kullanıcıyı kazanıyorsun sonra da insanları dolandırıp, instagramdaki paylaşımlarını yoruma bile kapatıp, dolandırıcılığa devam ediyorsun.
    bu olaya da kimse demiyor ki aga ne oluyor hayırdır? siz kimsiniz gelin bakalım bi siz şöyle anlatılanlar doğru mu?

neyse, bir sürü insan instagramda vermiş veriştirmiş,
    siz bu şekilde devam ederseniz, ben de buraya gelir tek tek yazarım... şimdi biraz da sizin karnınız ağırsın bakalım;)

ha o parayı eşşek gibi yatıracaksınız! sike sike yayacak o para, yatırmadığınız her gün de gelip bu başlığı güncelleyeceğim.
  • harcadıkları internet wifi olabilir, bi kere bu ihtimali geçin. ama insanların zamanlarını nasıl geçirdiği, telefonlarını nasıl kullandıkları, kaç lirayı kafaya taktıkları sizi neden gerdi onu anlamıyorum. ortada vaat edilen ve ödenmeyen bir ödül var. bu bir yarışma. orada sponsorlarla reklam yapılıyor izleyiciler de yarışma süresince buna maruz kalıyor ve belki kazanma hırslarını tatmin ediyor, belki can sıkıntısını gideriyor. size ne ya size ne bu gerekçelerden? ortada bir çeşit dolandırıcılık var ve işin içinde turkcell gibi her yerde uçtuğunu kaçtığını iddia eden, türkiye'nin en iyi operatörü olduğunu iddia eden bir gsm şirketi var.

instagram'da her postlarının altı paramızı yatırın yorumlarıyla dolmuş, yarışma sırasında chat kısmında yazılıyor, hatta sunucularına bile yazanlar var, ama bu kişiler herkese copy-paste cevaplar atıp ölü taklidi yapmaya devam ediyorlar. bu yarışmanın sponsorlarından biri de hepsiburada mesela.

eleq mesela bu duruma düşmemek için ara verdiğini duyurdu ve hesaplarda biriken minimum 50 lira bakiyeleri bir süre sonra peyderpey yarışmacıların hesaplarına yatırdı. bu işi layığıyla yapamayacaksan sen de bu yola git hadi, her gün rezil olmanın alemi yok.
  • her gün sırf pislik olsun diye mesaj atıyoru dolandırıcı şerefsizler diyip yolluyorum...
    sonra gelip bu başlığa yazıyorum...

sosyal medya var etti bu kalpazanları madem, sosyal medya bitirecektir, tek kişi de olsam her gün pislik yapacağım taa ki kamuoyu oluşturup bu sahtekarları herkesin protesto etmesini sağlayana kadar!
  • hala yatırmamışlar... sırf eğlence olsun diye her gün girip küfür ediyorum.
    uygulamayı çıkarana
    insanları dolandıranlara
    türkcell’e
    kendilerine...
    bana otomatik mesaj atan o orospu çocuğuna artık kim varsa ;)

ha bi kaç kelime de oyunu sunan adilere etmesek olmaz!

üç kurul için insanların güvenlerini kaybetmeye devam edin, hepiniz bitik tiplersiniz diye orandasınız zaten biliyorsunuz değil mi? sebebi ne biliyor musunuz? işte bu rezil halleriniz!

insanlara takip etmeleri için önerdiğiniz oyun, çiftlik bankın aynısı ve siz looser tipler, alayınız üç beş kuruş ve fazladan 30-40 takipçi için halkını kandıran asalaklarsınız! aranızda birazcık vicdanı olan varsa ;
    yarışmacıların paralarını ödeyene kadar ben de sizi protesto ediyorum der!
  • bilgili insanlar da dolandırılıyor ne demek arkadaş! neden dolandırmasın anaaa?

adam diyor ki turkcell altyapısı ile hazırlanmış ve hayvan gibi pr ile bir kaç haftada milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bir program bu. e sen de güveniyorsun haliyle. para yatırmıyorsun da zamanından veriyorsun ki bu daha büyük bir dolandırıcılık! para geri verilir de zaman verilmez.
    bu çakallar arkalarına türkcel’i alıyor arkadaş!
    turkcell gibi bir kuruluş bile dolandırıcılığa aracı oluyorsa asıl, önce bu konuya bi değinmek lazım.
    şimdi koç sabancı cart curt ile bir ortaklığa girseniz, lan bize paramızı ödemezler der misiniz ? o kadar da değil.

özetle turkcell’in kullanıcılarını dolandırması rezaletidir ve 3 aydır para falan yatırmıyorlar kimseye!

gerekli her yere şikayette bulunmaya devam edeceğim..
  • pislik değil mi amk, cimere bimere sanayi ve teknoloji bakanlığına her yere yazdım, her yere şikayette bulundum. 5 dakikanızı ayırın ve rica ederim bimere cimere bu dolandırıcıları şikayet edin.

yalnızca 3 dakikanızı falan alıyor lütfen...
    yanlarına kar kalmasın, elini kolunu sallaya sallaya dolandırıcılık yapamayacaklarını öğrensinler, en azından mideleri bulansın bizim kadar...
  • gün geçmiyor ki yeni bir rezalet daha ortaya çıkmasın.

düpedüz dolandırıcılıktır.
  • hak yiyenlere ve sark kurnazlarina oldum olasi gicigimdir. benden up...
  • dolandırıcıların oluşturduğu rezalettir. bir çiftlikbank
    bir titan saadet zinciri olmasa da ortak yönleri vardır.

arkalarını sağlam yere dayayıp yaptıkları dolandırıcılık rezaletidir ve türkcell de buna ön ayak olmaktadır...
hesabın var mı? giriş yap