• eskiden bi ümit derdik alırdık.

çünki düşük bir ihtimalde olsa bizede çıkabilirdi.

artık ümitlerimizi bile çaldılar hile var ve çıkmayacak.
  • benimdir. haksız kazanca olabildiğince karşıyımdır. alın teri olmadan kazanılan bir parayla mutlu olamayacağımı düşünürüm hep.
  • hala değil hiç almadım bilmem kaç yıllık hayatımda.
    sadece bir kere arkadaşlarım ısrar ettiler ben de inadına ısrar ettim ısmarlasanız bile almam diye.
    kendi aralarında benim adıma bir tam almışlardı amortiyi bile tanımıyordu bilet.

şimdi öyle sessizce arkadan gülüyorum bugün.
    hele ki şanslı gişe falan ayağına ta uzaklara bilet almaya gidenlere de (izninizle) başka yerimle gülüyorum.
  • siz inanıyormunuz 80 milyon tlyi şansa bırakcaklarına şahsen ben inanmıyorum..
  • 43 senedir bir kere bile almayarak arasına katıldığım yazarlardır.
  • 160 milyon topla 80 milyon dağıt.
    biz de bu işe mi girsek :d
  • +1
  • gidip birine hediye alın. çok daha fazlasını kazanacağınız kesindir.

edit: milli piyango bileti hediye geldi. :)
  • demirören'e geçtiğinden beri ,11 çekilişin 10’unda büyük ikramiye satılmayan bilete çıkmış, ikramiye loto da olduğu gibi devir etmiyor peki para nereye ve kime gidiyor..?..belli değil...geçen sene yılbaşında çıkan 70 milyon satılan bilete çıkıyor bilet sahibi nedense ortada yok...

5 tane ilk yarı ikinci yarı tahmini yapıp 20 tl bas al sana milyon...maç bu, denk gelip tutma şansın var...hiç olmazsa kendini kandırmadan gerçekten şansını denemiş olursun...
  • ben almadım geçen sene de almamıştım güvenmiyorum
    eskiden bir esprisi vardı amorti bile çıksa güler eğlenirdik ancak üç kuruşluk zevkimize bile güvensizlik bulaştı
    önerim
    evinizde mandalinasına tombala oynayın o daha mantıklı bir aktivite olur
hesabın var mı? giriş yap