• senelerdir alırdım ama bu sene tüpçüye geçtikten sonra almamaya karar verdim tüpçü kimseye zırnık koklatmaz...
  • büyük ikramiyeyi bırak son 3 rakam bile kimseye çıkmamış çıkmıyormuş. hileli çekilişlerdir paranızı kaptırmayın arkadaşlar. ya da kaptırın ya siz bilirsiniz.
  • almadım amk. alırsam da sksinler. bu ülkede piyango ve diğer şans oyunlarının önceden belirlenmiş kişiler haricindeki kişilere çıkacağını sanan dangalak kaldı mı hala?

eskiden hile hem yapılmazdı hem de teknoloji hileye çok müsait değildi. şimdi klasik siyasal islamcı kafası ile cihad ederken hile meşrudur diyerek habire kendi adamlarını zengin ediyorlar. teknoloji de hileye müsait. ülkede kuvvetler ayrılığı kalmamış, onu kontrol eden görevli mi ses edecek hileye? piyango ve şans oyunları bu ülke için artık bir enayi vergisi, siyasal islamcıların zenginleşmesine bir araçtır.
  • siz inanıyormunuz 80 milyon tlyi şansa bırakcaklarına şahsen ben inanmıyorum..
  • eskiden bi ümit derdik alırdık.

çünki düşük bir ihtimalde olsa bizede çıkabilirdi.

artık ümitlerimizi bile çaldılar hile var ve çıkmayacak.
  • yandaşa gidecek hileli seçimde katkısı olmasını istemeyen aklı başında sözlük yazarıdır.
  • ikramiyeye katkıda bulunmama kararı aldım..
  • ya çıkarsa değil artık.
    ya hile yoksa, ya çıkarsa.
  • bu ülkede herşey şaibeli olduğundan sadece bu sene değil uzun yıllardır almıyorum...
  • umut lotaryada değil proletaryada diye düşünüyordur.
    en azından ben :-)
hesabın var mı? giriş yap